All matches

In matchlist
  Mot Datum Resultat Serie Lag
782 Tyresö 2 2020-03-01 3 – 2 Div. 4 A
781 Passanten 2 2020-02-02 2 – 3 Div. 4 A
780 Serbiska föreningen i Solna 2020-01-12 0 – 5 Div. 4 A
779 Rockaden 7 2019-12-01 2 – 3 Div. 4 A
778 Rockaden 6 2019-11-10 3.5 – 1.5 Div. 4 A
777 Seniorschack Stockholm 2019-10-20 2.5 – 2.5 Div. 4 A
776 Seniorschack Stockholm 2019-03-24 2.5 – 2.5 Div. 4 A
775 Rockaden 7 2019-03-10 3.5 – 1.5 Div. 4 A
774 Serbiska föreningen i Solna 2019-02-03 4 – 1 Div. 4 A
773 Rockaden 6 2019-01-13 3.5 – 1.5 Div. 4 A
772 Kungstornet 4 2018-12-02 2.5 – 2.5 Div. 4 A
771 Passanten 2 2018-11-11 3.5 – 1.5 Div. 4 A
770 Tyresö 2 2018-10-21 2 – 3 Div. 4 A
769 Kristallen 4 2018-03-11 3.5 – 4.5 Div. 3 A
768 Farsta 3 2018-02-25 2.5 – 5.5 Div. 3 A
767 Mälaröarnas SS 2018-02-04 0.5 – 7.5 Div. 3 A
766 Faringe/Rånäs 2018-01-14 5.5 – 2.5 Div. 3 A
765 Upsala ASS 4 2017-12-03 3 – 5 Div. 3 A
764 Stockholms SS 5 2017-11-12 3 – 5 Div. 3 A
763 Täby 2017-10-22 4 – 4 Div. 3 A
762 Åland 2017-03-19 7 – 1 Div. 3 A
761 Upsala ASS 4 2017-03-05 3 – 5 Div. 3 A
760 Stockholms SS 6 2017-02-05 1.5 – 6.5 Div. 3 A
759 Kristallen 3 2017-01-15 0.5 – 7.5 Div. 3 A
758 Faringe/Rånäs 2016-12-04 3 – 5 Div. 3 A
757 Heby 2016-11-20 2.5 – 5.5 Div. 3 A
756 Solna 2 2016-10-23 5 – 3 Div. 3 A
755 Kungstornet 3 2016-03-13 1 – 7 Div. 3 A
754 Gambit 2 2016-02-28 7.5 – 0.5 Div. 3 A
753 Heby 2016-01-17 1 – 7 Div. 3 A
752 Åland 2015-12-06 0.5 – 7.5 Div. 3 A
751 Faringe/Rånäs 2015-11-15 5.5 – 2.5 Div. 3 A
750 Upsala ASS 4 2015-10-18 3 – 5 Div. 3 A
749 Gambit 2 2015-03-22 4.5 – 3.5 Div. 3 A
748 Rockaden 5 2015-03-08 3 – 5 Div. 3 A
747 Stockholms SS 3 2015-02-01 1 – 7 Div. 3 A
746 Kungstornet 3 2015-01-18 1.5 – 6.5 Div. 3 A
745 Faringe/Rånäs 2014-12-07 4.5 – 3.5 Div. 3 A
744 Åland 2014-11-08 4.5 – 3.5 Div. 3 A
743 Tyresö 2 2014-10-19 4.5 – 3.5 Div. 3 A
742 Faringe/Rånäs 2014-03-21 4.5 – 3.5 Roslagscupen A
741 Rockaden 6 2014-03-16 2.5 – 5.5 Div. 3 A
740 Stockholms SS 3 2014-02-23 3 – 5 Div. 3 A
739 Gambit 2014-02-14 4 – 4 Roslagscupen A
738 Stockholms SS 2 2014-02-10 6 – 6 DM:1 A
737 Kristallen 3 2014-02-02 3.5 – 4.5 Div. 3 A
736 Trojanska Hästen 2014-01-19 5.5 – 2.5 Div. 3 A
735 Rockaden 2 2014-01-13 8 – 4 DM:1 A
734 Farsta 3 2013-12-08 7 – 1 Div. 3 A
733 Wasa 2 2013-11-25 7.5 – 4.5 DM:1 A
732 Rockaden 4 2013-11-17 4 – 4 Div. 3 A
731 Järfälla 2013-10-28 3.5 – 8.5 DM:1 A
730 Järfälla 2 2013-10-27 6 – 2 Div. 3 A
729 Kristallen 2013-09-30 5 – 7 DM:1 A
728 Solna 2 2013-03-10 1.5 – 6.5 Div. 2 A
727 Kristallen 2 2013-02-24 2.5 – 5.5 Div. 2 A
726 Stockholms SS 2 2013-02-11 7.5 – 4.5 DM:1 A
725 Gambit 2013-02-03 3 – 5 Div. 2 A
724 Visby 2013-01-27 1.5 – 6.5 Div. 2 A
723 Rockaden 2 2013-01-14 5.5 – 6.5 DM:1 A
722 Wasa 2 2013-01-13 4 – 4 Div. 2 A
721 Stockholms SS 2 2012-12-02 4 – 4 Div. 2 A
720 Kristallen 2 2012-11-20 5.5 – 6.5 DM:1 A
719 Bollmora 2 2012-11-11 5.5 – 2.5 Div. 2 A
718 Järfälla 2012-10-22 9.5 – 2.5 DM:1 A
717 Farsta 2012-09-24 5.5 – 6.5 DM:1 A
716 Faringe/Rånäs 2012-03-23 6.5 – 3.5 Roslagscupen A
715 Järfälla 3 2012-03-18 4 – 1 Div. 5 B
714 Gambit 2012-03-18 3 – 5 Div. 2 A
713 Fagervik-Sundsvall 2012-02-25 2.5 – 5.5 Div. 2 A
712 Stockholms SS 2 2012-02-13 8.5 – 3.5 DM:1 A
711 Södertälje 2 2012-02-05 3.5 – 1.5 Div. 5 B
710 Schack 64 2012-02-04 2 – 6 Div. 2 A
709 Gambit 2012-01-27 6.5 – 3.5 Roslagscupen A
708 Wasa 2 2012-01-16 8 – 4 DM:1 A
707 Team Viking 3 2012-01-15 0.5 – 4.5 Div. 5 B
706 Hässelby 2 2011-12-04 0.5 – 4.5 Div. 5 B
705 Rockaden Umeå 2 2011-12-04 5 – 3 Div. 2 A
704 SK Örnen 2011-12-03 4.5 – 3.5 Div. 2 A
703 Kristallen 2 2011-11-21 6 – 6 DM:1 A
702 Trojanska Hästen 2011-11-13 3.5 – 1.5 Div. 5 B
701 Solna 2 2011-11-13 3.5 – 4.5 Div. 2 A
700 Järfälla 2011-10-24 10.5 – 1.5 DM:1 A
699 Rockaden 7 2011-10-23 1.5 – 3.5 Div. 5 B
698 Upsala ASS 3 2011-10-23 6.5 – 1.5 Div. 2 A
697 Kungstornet 2011-09-26 5.5 – 6.5 DM:1 A
696 Burgsvik Alva 2 2011-03-20 5.5 – 2.5 Div. 2 A
695 Solna 2 2011-02-27 3 – 5 Div. 2 A
694 Stockholms SS 2 2011-02-07 8.5 – 3.5 DM:1 A
693 Bollmora 2011-02-06 3 – 5 Div. 2 A
692 Kungstornet 2011-01-16 2.5 – 5.5 Div. 2 A
691 Kristallen 2 2010-12-13 2.5 – 9.5 DM:1 A
690 Gambit 2010-12-08 1.5 – 8.5 Roslagscupen A
689 Täby 2010-12-05 4.5 – 3.5 Div. 2 A
688 Rockaden 2 2010-11-15 7.5 – 4.5 DM:1 A
687 Kristallen 2 2010-11-14 2.5 – 5.5 Div. 2 A
686 Team Viking 2 2010-10-24 3 – 5 Div. 2 A
685 Kungstornet 2010-10-18 7.5 – 4.5 DM:1 A
684 Wasa SK 2010-09-20 8 – 4 DM:1 A
683 Faringe/Rånäs 2010-03-21 6.5 – 1.5 Div. 3 A
682 Rockaden 4 2010-02-28 4 – 4 Div. 3 A
681 Gambit 2010-02-12 7.5 – 2.5 Sparbankscupen A
680 Bollmora 2010-02-08 5.5 – 4.5 DM:2 A
679 Rockaden 6 2010-02-07 5 – 3 Div. 3 A
678 Schack-78 2 2010-01-17 4 – 4 Div. 3 A
677 Gambit 2 2010-01-08 10 – 0 Sparbankscupen A
676 Solna 2 2009-12-14 7.5 – 2.5 DM:2 A
675 Gambit 2 2009-12-06 6 – 2 Div. 3 A
674 Rockaden 3 2009-11-16 6 – 4 DM:2 A
673 Väddö SS 2009-11-15 5.5 – 2.5 Div. 3 A
672 Åland 2009-10-24 5 – 3 Div. 3 A
671 Kristallen 3 2009-10-19 5 – 5 DM:2 A
670 Täby 2009-09-21 9 – 1 DM:2 A
669 Stockholms SS 2 2009-03-22 4 – 4 Div. 2 A
668 Gambit 2009-02-13 3 – 7 Sparbankscupen A
667 Burgsvik 2 2009-02-08 5.5 – 2.5 Div. 2 A
666 Visby 2009-02-07 3 – 5 Div. 2 A
665 Täby 2009-01-26 6 – 4 DM:2 A
664 Hässelby 2009-01-18 2 – 6 Div. 2 A
663 Burgsvik 1 2009-01-17 3 – 5 Div. 2 A
662 Faringe/Rånäs 2009-01-09 7.5 – 2.5 Sparbankscupen A
661 Rockaden 3 2008-12-08 5 – 5 DM:2 A
660 Gambit 2 2008-11-28 7 – 3 Sparbankscupen A
659 Kristallen 3 2008-11-16 0.5 – 7.5 Div. 2 A
658 Kristallen 2 2008-11-10 3 – 7 DM:2 A
657 Solna 2 2008-10-26 2 – 6 Div. 2 A
656 Wasa 2 2008-10-13 5.5 – 4.5 DM:2 A
655 Delectus 2008-09-15 8.5 – 1.5 DM:2 A
654 Sollentuna 6 2008-03-16 1 – 4 Div. 5 B
653 Södertälje 2 2008-02-24 0.5 – 4.5 Div. 5 B
652 Delectus 2008-02-24 5 – 3 Div. 3 A
651 Kungstornet 2008-02-04 5 – 3 DM:3 A
650 Rockaden 10 2008-02-03 2.5 – 2.5 Div. 5 B
649 Roslagsbro 2008-02-03 5 – 3 Div. 3 A
648 Åland 2008-01-19 4 – 4 Div. 3 A
647 Gambit 2008-01-18 2 – 8 Sparbankscupen A
646 Sollentuna 5 2008-01-13 3 – 2 Div. 5 B
645 Rockaden 8 2008-01-13 8 – 0 Div. 3 A
644 Kristallen 3 2007-12-17 4 – 4 DM:3 A
643 Stockholms SS 3 2007-12-09 1 – 4 Div. 5 B
642 Väddö 2007-12-09 7 – 3 Div. 3 A
641 Kristallen 4 2007-11-19 7 – 1 DM:3 A
640 Bollmora 2 2007-11-18 0.5 – 4.5 Div. 5 B
639 Kristallen 6 2007-10-28 2.5 – 2.5 Div. 5 B
638 Wasa 2 2007-10-28 3 – 5 Div. 3 A
637 Solna 2 2007-10-22 6 – 2 DM:3 A
636 Pjäsen 2007-09-24 7.5 – 0.5 DM:3 A
635 Danderyd 2007-03-25 1 – 4 Div. 5 B
634 Rockaden 6 2007-03-25 3.5 – 1.5 Div. 4 A
633 Solna 3 2007-03-04 3.5 – 1.5 Div. 4 A
632 Delectus 2007-02-26 4 – 4 DM:3 A
631 Väddö 2007-02-16 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
630 Rockaden 10 2007-02-11 1.5 – 3.5 Div. 5 B
629 Wasa 3 2007-02-11 3.5 – 1.5 Div. 4 A
628 Rockaden 90 2007-02-03 1 – 4 JDM:1 J
627 Rockaden 91 2007-02-03 5 – 0 JDM:1 J
626 Pjäsen 2007-01-29 6.5 – 1.5 DM:3 A
625 Rockaden 92 2007-01-27 2.5 – 2.5 JDM:1 J
624 Rockaden 93B 2007-01-27 4.5 – 0.5 JDM:1 J
623 Passanten 2 2007-01-21 4 – 1 Div. 4 A
622 Gambit 2 2006-12-15 9 – 1 Sparbankscupen A
621 Kristallen 6 2006-12-10 2 – 3 Div. 5 B
620 Södertälje 2 2006-12-10 5 – 0 Div. 4 A
619 Solna 3 2006-12-04 6 – 2 DM:3 A
618 Delectus 3 2006-11-19 4 – 1 Div. 5 B
617 Husby 2006-11-19 4.5 – 0.5 Div. 4 A
616 Stockholms SS 3 2006-11-06 3.5 – 4.5 DM:3 A
615 Stensborg 2006-10-29 1 – 4 Div. 5 B
614 Täby 2 2006-10-29 4 – 1 Div. 4 A
613 Kristallen 3 2006-10-09 5.5 – 2.5 DM:3 A
612 4 Springare 2006-03-26 6.5 – 1.5 Div. 3 A
611 Stockholms SS 5 2006-03-05 2.5 – 2.5 Div. 5 B
610 Rockaden 5 2006-03-05 2 – 6 Div. 3 A
609 Solna 2 2006-02-20 3 – 5 DM:3 A
608 Pjäsen 2 2006-02-12 2 – 3 Div. 5 B
607 Sollentuna 3 2006-02-12 3 – 5 Div. 3 A
606 Rockaden 92A 2006-01-28 1 – 4 JDM:1 J
605 Rockaden 89-90B 2006-01-28 2 – 3 JDM:1 J
604 Kristallen 3 2006-01-23 5 – 3 DM:3 A
603 Haninge 2006-01-22 2 – 3 Div. 5 B
602 Gambit 2005-12-14 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
601 Södertälje 2005-12-04 3 – 5 Div. 3 A
600 Stockholms SS 3 2005-11-28 6.5 – 1.5 DM:3 A
599 Kristallen 2005-11-27 2 – 2 Juniorallsvenskan J
598 Skara 2 2005-11-27 3 – 1 Juniorallsvenskan J
597 Ervalla 2005-11-26 1 – 3 Juniorallsvenskan J
596 Linköpings ASS 1 2005-11-26 0.5 – 3.5 Juniorallsvenskan J
595 Rockaden 7 2005-11-26 1.5 – 2.5 Juniorallsvenskan J
594 Täby 2 2005-11-13 1.5 – 3.5 Div. 5 B
593 Nynäshamn 2005-11-13 2.5 – 5.5 Div. 3 A
592 Delectus 2005-10-31 4.5 – 3.5 DM:3 A
591 Bollmora 2 2005-10-23 3 – 2 Div. 5 B
590 Bollmora 2005-10-23 1 – 7 Div. 3 A
589 Caissa 2 2005-10-03 6 – 2 DM:3 A
588 Bollmora 2 2005-03-20 1.5 – 3.5 Div. 5 B
587 Kristallen 4 2005-03-20 5 – 3 Div. 3 A
586 Solna 5 2005-02-27 3 – 2 Div. 5 B
585 Stockholms SS 2 2005-02-27 0 – 8 Div. 3 A
584 Rockaden 93B 2005-02-20 2.5 – 2.5 JDM:2 J
583 Stockholms SS 3 2005-02-07 1.5 – 6.5 DM:3 A
582 Täby 2 2005-02-06 2.5 – 2.5 Div. 5 B
581 Rockaden 5 2005-02-06 3.5 – 4.5 Div. 3 A
580 Rockaden 94A 2005-01-30 3.5 – 1.5 JDM:2 J
579 Rockaden 92B 2005-01-29 3.5 – 1.5 JDM:2 J
578 4 Springare 3 2005-01-23 5 – 0 JDM:2 J
577 Rockaden 91B 2005-01-22 1.5 – 3.5 JDM:2 J
576 Sollentuna 6 2005-01-16 2.5 – 2.5 Div. 5 B
575 Bollmora 2005-01-16 2 – 6 Div. 3 A
574 Roslagsbro 2004-12-14 4.5 – 5.5 Sparbankscupen A
573 Caissa 2 2004-12-06 4.5 – 3.5 DM:3 A
572 Rockaden 11 2004-12-05 2.5 – 2.5 Div. 5 B
571 Schack-78 2 2004-12-05 4 – 4 Div. 3 A
570 4 Springare 2004-11-15 4 – 4 DM:3 A
569 Sollentuna 7 2004-11-14 0.5 – 4.5 Div. 5 B
568 UASS 3 2004-11-14 4 – 4 Div. 3 A
567 Danderyd 2004-10-24 4 – 1 Div. 5 B
566 Gambit 2004-10-24 2 – 6 Div. 3 A
565 Stockholms SS 5 2004-10-23 3.5 – 1.5 Div. 5 B
564 Delectus 2004-10-11 4 – 4 DM:3 A
563 Wasa 2 2004-09-13 2 – 6 DM:3 A
562 Sollentuna 1 2004-05-16 0 – 6 Kadett-SM K
561 Västerås SK 2004-05-16 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
560 Bollmora 2004-05-16 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
559 Sollentuna 2 2004-05-15 2 – 4 Kadett-SM K
558 Bro 2004-05-15 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
557 Rockaden 92 2004-05-15 0.5 – 5.5 Kadett-SM K
556 Gambit 2004-03-27 3 – 7 Sparbankscupen A
555 Stockholms SS 2 2004-03-22 3 – 7 DM:2 A
554 Gambit 2 2004-03-21 1.5 – 3.5 Div. 4 B
553 Upsala ASS 4 2004-03-21 5 – 3 Div. 3 A
552 Rånäs 2004-02-29 2 – 3 Div. 4 B
551 Solna 3 2004-02-29 5 – 3 Div. 3 A
550 Gambit 2 2004-02-13 7.5 – 2.5 Sparbankscupen A
549 Roslagsbro 2004-02-08 1 – 4 Div. 4 B
548 Rockaden 3 2004-02-08 1.5 – 6.5 Div. 3 A
547 Farsta 2 2004-02-02 5.5 – 4.5 DM:2 A
546 Faringe/Rånäs 2004-01-28 7 – 3 Sparbankscupen A
545 Väddö 2004-01-18 1 – 4 Div. 4 B
544 Sollentuna 3 2004-01-18 5.5 – 2.5 Div. 3 A
543 Rockaden 3 2003-12-15 1.5 – 8.5 DM:2 A
542 Åland 2003-11-30 2.5 – 2.5 Div. 4 B
541 Passanten 2 2003-11-30 2.5 – 5.5 Div. 3 A
540 Bollmora 2003-11-14 1 – 9 DM:2 A
539 Upsala ASS 5 2003-11-09 4 – 1 Div. 4 B
538 Saltsjöbaden 2003-11-09 3.5 – 4.5 Div. 3 A
537 Schack-78 2 2003-10-18 0 – 5 Div. 4 B
536 Järfälla 2003-10-18 3.5 – 4.5 Div. 3 A
535 Kristallen 2 2003-10-13 3.5 – 6.5 DM:2 A
534 Delectus 2 2003-03-23 3 – 2 Div. 4 B
533 Solna 2 2003-03-23 3.5 – 4.5 Div. 3 A
532 Järfälla 2003-03-17 5.5 – 4.5 DM:2 A
531 Wasa 3 2003-03-02 2.5 – 2.5 Div. 4 B
530 Pjäsen 2003-03-02 5 – 3 Div. 3 A
529 Hässelby 2003-02-17 4 – 6 DM:2 A
528 Rockaden 10 2003-02-09 3 – 2 Div. 4 B
527 Gambit 2003-02-02 2 – 8 Sparbankscupen A
526 Rockaden 89A 2003-01-26 1.5 – 4.5 JDM:1 J
525 Sollentuna 2003-01-25 0.5 – 5.5 JDM:1 J
524 Kristallen 6 2003-01-19 2 – 3 Div. 4 B
523 Visby 2003-01-19 5.5 – 2.5 Div. 3 A
522 Rockaden 3 2002-12-16 2.5 – 7.5 DM:2 A
521 Delectus 1 2002-12-08 1.5 – 3.5 Div. 4 B
520 Passanten 2 2002-12-08 4.5 – 3.5 Div. 3 A
519 Burgsvik 2 2002-12-07 4.5 – 3.5 Div. 3 A
518 Södertälje 2 2002-11-17 2 – 3 Div. 4 B
517 Sollentuna 3 2002-11-17 4 – 4 Div. 3 A
516 Kristallen 2 2002-11-11 5.5 – 4.5 DM:2 A
515 Haninge 2002-10-20 0 – 5 Div. 4 B
514 Järfälla 2002-10-20 5 – 3 Div. 3 A
513 Stockholms SS 2 2002-10-07 5.5 – 4.5 DM:2 A
512 Järfälla 2 2002-03-24 2.5 – 2.5 Div. 4 B
511 Schack-78 2 2002-03-24 6 – 2 Div. 3 A
510 Farsta 2 2002-03-11 2 – 8 DM:2 A
509 Schack-78 3 2002-03-03 1.5 – 3.5 Div. 4 B
508 Pjäsen 2002-03-03 3.5 – 4.5 Div. 3 A
507 Gambit 2002-02-23 6 – 4 Sparbankscupen A
506 Väddö/Norrtälje 2002-02-15 8 – 2 Sparbankscupen A
505 Sollentuna 4 2002-02-10 3 – 2 Div. 4 B
504 Kristallen 2 2002-02-10 3 – 5 Div. 3 A
503 Rockaden 89B 2002-02-09 3 – 3 JDM:2 J
502 Kristallen 2 2002-02-04 4 – 6 DM:2 A
501 Rockaden 90B 2002-02-03 2.5 – 3.5 JDM:2 J
500 Kristallen 2 2002-02-02 4 – 2 JDM:2 J
499 Faringe/Rånäs 2002-01-30 8.5 – 1.5 Sparbankscupen A
498 Sollentuna 2002-01-27 3.5 – 2.5 JDM:2 J
497 Rockaden 91B 2002-01-26 4 – 2 JDM:2 J
496 Stockholms SS 2 2002-01-20 0.5 – 4.5 Div. 4 B
495 Södra SASS 2 2002-01-20 0.5 – 7.5 Div. 3 A
494 Järfälla 2001-12-17 5.5 – 4.5 DM:2 A
493 Solna 3 2001-12-02 2.5 – 2.5 Div. 4 B
492 Täby 2001-12-02 5 – 3 Div. 3 A
491 Åland 2001-11-24 5 – 3 Div. 3 A
490 Stockholms SS 2 2001-11-12 6 – 4 DM:2 A
489 Farsta 4 2001-11-11 5 – 0 Div. 4 B
488 Upplands Väsby 2001-10-21 0 – 5 Div. 4 B
487 Danderyd 2001-10-21 6 – 2 Div. 3 A
486 Sollentuna 2 2001-10-08 5.5 – 4.5 DM:2 A
485 Stockholms SS 5 2001-03-25 5 – 0 Div. 5 B
484 Stockholms SS 2 2001-03-25 4 – 4 Div. 3 A
483 Kristallen 2001-03-12 5.5 – 6.5 DM:1 A
482 Schack-78 2 2001-03-04 5.5 – 2.5 Div. 3 A
481 Gambit 2001-02-16 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
480 Kristallen 7 2001-02-11 2.5 – 2.5 Div. 5 B
479 Åkersberga 2001-02-11 6 – 2 Div. 3 A
478 Passanten 2001-02-05 3.5 – 8.5 DM:1 A
477 Roslagsbro 2 2001-01-31 9 – 1 Sparbankscupen A
476 Rockaden 3 2001-01-28 1.5 – 4.5 JDM:1 J
475 Rockaden 87 2001-01-27 0 – 6 JDM:1 J
474 Stockholms SS 4 2001-01-21 2.5 – 2.5 Div. 5 B
473 Täby 2001-01-21 3 – 5 Div. 3 A
472 Kristallen 2 2001-01-20 1.5 – 4.5 JDM:1 J
471 Väddö/Norrtälje 2001-01-11 8 – 2 Sparbankscupen A
470 Rockaden 2 2000-12-18 2.5 – 9.5 DM:1 A
469 Kristallen 6 2000-12-10 3 – 2 Div. 5 B
468 Kristallen 2 2000-12-10 3.5 – 4.5 Div. 3 A
467 Rockaden 10 2000-11-19 3 – 2 Div. 5 B
466 Wasa 2 2000-11-19 4.5 – 3.5 Div. 3 A
465 Solna 2000-11-13 2.5 – 9.5 DM:1 A
464 Upsala ASS 3 2000-10-22 5 – 3 Div. 3 A
463 Vällingby/Hässelby 2000-10-09 6 – 6 DM:1 A
462 Rockaden 9 2000-03-26 1.5 – 3.5 Div. 5 B
461 Delectus 2000-03-26 5 – 3 Div. 3 A
460 Wasa 2 2000-03-05 5 – 3 Div. 3 A
459 Roslags-Länna 2000-02-18 7 – 3 Sparbankscupen A
458 Järfälla 2000-02-14 5.5 – 4.5 DM:2 A
457 Haninge 2 2000-02-13 1 – 4 Div. 5 B
456 Södra SASS 2 2000-02-13 3.5 – 4.5 Div. 3 A
455 Rockaden 88B 2000-02-06 5 – 1 JDM:2 J
454 Kristallen 3 2000-02-05 5 – 1 JDM:2 J
453 Gambit 2 2000-02-04 9 – 1 Sparbankscupen A
452 Rockaden 90 2000-01-29 5 – 1 JDM:2 J
451 Kristallen 7 2000-01-23 3 – 2 Div. 5 B
450 Uppsala ASS 2 2000-01-23 4 – 4 Div. 3 A
449 Rockaden 89A 2000-01-16 3 – 3 JDM:2 J
448 Rockaden 89B 2000-01-15 4.5 – 1.5 JDM:2 J
447 Wasa 2 2000-01-10 6.5 – 3.5 DM:2 A
446 Kristallen 6 1999-12-05 0.5 – 4.5 Div. 5 B
445 Hägersten/Nybohov 2 1999-12-05 4.5 – 3.5 Div. 3 A
444 Hägersten/Nybohov 1999-11-22 3.5 – 6.5 DM:2 A
443 Solna 4 1999-11-14 1 – 4 Div. 5 B
442 Södra SASS 3 1999-11-14 6.5 – 1.5 Div. 3 A
441 Stockholms SS 4 1999-10-24 3 – 2 Div. 5 B
440 Gambit 1999-10-24 3 – 5 Div. 3 A
439 Vällingby/Hässelby 2 1999-10-18 3 – 7 DM:2 A
438 Sollentuna 2 1999-09-13 7 – 3 DM:2 A
437 Rockaden 5 1999-05-16 4 – 2 Kadett-SM K
436 Rockaden 7 1999-05-16 4 – 2 Kadett-SM K
435 Rockaden 9 1999-05-16 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
434 Rockaden 8 1999-05-15 3 – 3 Kadett-SM K
433 Farsta 1 1999-05-15 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
432 Linköpings ASS 1999-05-15 4 – 2 Kadett-SM K
431 Schack-08 1999-05-15 1 – 5 Kadett-SM K
430 Gambit 1999-03-21 2.5 – 5.5 Div. 3 A
429 Delectus 1999-02-28 1.5 – 6.5 Div. 3 A
428 Täby 1999-02-22 6 – 4 DM:3 A
427 Rockaden Flickor 1999-02-14 1 – 5 JDM:2 J
426 Rockaden 88A 1999-02-13 4 – 2 JDM:2 J
424 Wasa 2 1999-02-07 4.5 – 3.5 Div. 3 A
425 Stockholms SS 3 1999-02-06 5 – 0 Div. 5 B
423 Botkyrka 1999-01-31 2.5 – 3.5 JDM:2 J
422 Rockaden 88B 1999-01-24 5 – 1 JDM:2 J
421 Rockaden 89 1999-01-23 4.5 – 1.5 JDM:2 J
420 Gambit 1999-01-22 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
419 Rockaden 3 1999-01-18 6 – 4 DM:3 A
418 Sollentuna 3 1999-01-17 4 – 4 Div. 3 A
417 Upplands Väsby 1998-12-06 2 – 3 Div. 5 B
416 Rockaden 4 1998-12-06 1.5 – 6.5 Div. 3 A
415 Jugoslaviska föreningen 1998-11-23 8.5 – 1.5 DM:3 A
414 Kristallen 5 1998-11-08 0.5 – 4.5 Div. 5 B
413 Södra SASS 3 1998-11-08 5 – 3 Div. 3 A
412 Kristallen 2 1998-10-19 5.5 – 4.5 DM:3 A
411 Sollentuna 5 1998-10-18 3 – 2 Div. 5 B
410 Täby 2 1998-10-18 6 – 2 Div. 4 A
409 Haninge 1998-09-14 8 – 2 DM:3 A
408 Virsbo 1998-05-16 1 – 5 Kadett-SM K
407 Rockaden 86B 1998-05-16 2 – 4 Kadett-SM K
406 Rockaden 88 1998-05-16 2 – 4 Kadett-SM K
405 Väddö 1998-03-22 5 – 0 Div. 4 A
404 Södra SASS 2 1998-03-13 5.5 – 2.5 DM:4 A
403 Åkersberga 1998-03-01 2.5 – 2.5 Div. 4 A
402 Faringe 1998-02-12 7 – 3 Sparbankscupen A
401 Gambit 2 1998-02-08 5 – 0 Div. 4 A
400 Rockaden 86B 1998-02-07 2 – 4 JDM:2 J
399 Solna 2 1998-02-02 5 – 3 DM:4 A
398 Kristallen 4 1998-02-01 4.5 – 1.5 JDM:2 J
397 Rockaden 88 1998-01-31 3 – 3 JDM:2 J
396 Kristallen 3 1998-01-25 0 – 6 JDM:2 J
395 Rockaden 87A 1998-01-24 4.5 – 1.5 JDM:2 J
394 Kristallen 5 1998-01-18 1.5 – 3.5 Div. 5 B
393 Faringe 1998-01-18 4 – 1 Div. 4 A
392 Sollentuna 3 1997-12-12 5.5 – 2.5 DM:4 A
391 Hägersten/Nybohov 1997-12-07 2 – 3 Div. 5 B
390 Rockaden 7 1997-12-07 5 – 0 Div. 4 A
389 Stockholms SS 3 1997-11-16 1.5 – 3.5 Div. 5 B
388 Roslagsbro 1997-11-16 2.5 – 2.5 Div. 4 A
387 Pjäsen 1997-11-03 5 – 3 DM:4 A
386 Farsta 3 1997-10-26 2 – 3 Div. 5 B
385 Rånäs 1997-10-26 4.5 – 0.5 Div. 4 A
384 Saltsjöbaden/Kroatien 1997-10-03 5 – 3 DM:4 A
383 Sollentuna 1997-05-25 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
382 Östersund 1997-05-25 5 – 1 Kadett-SM K
381 Kristallen 2 1997-05-25 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
380 Rockaden 87 1997-05-24 3 – 3 Kadett-SM K
379 Rockaden 86A 1997-05-24 0 – 6 Kadett-SM K
378 Rockaden 86B 1997-05-24 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
377 Täby 1997-03-16 3 – 5 Div. 3 A
376 Järfälla 1997-03-03 4.5 – 5.5 DM:3 A
375 Delectus 1997-02-23 4 – 4 Div. 3 A
374 Passanten 2 1997-02-02 3.5 – 4.5 Div. 3 A
373 Pjäsen 1997-01-28 5 – 5 DM:3 A
372 Sollentuna 2 1997-01-19 1 – 7 Div. 3 A
371 Järfälla 1996-12-08 2 – 6 Div. 3 A
370 Delectus 1996-12-02 3.5 – 6.5 DM:3 A
369 Södra SASS 2 1996-11-17 1 – 7 Div. 3 A
368 Täby 1996-10-28 6 – 4 DM:3 A
367 Gambit 1996-10-27 3.5 – 4.5 Div. 3 A
366 Sollentuna 2 1996-09-23 4 – 6 DM:3 A
365 Schack-78 2 1996-03-17 4.5 – 3.5 Div. 3 A
364 Sollentuna 2 1996-02-25 5 – 3 Div. 3 A
363 Stockholms SS 2 1996-02-19 7 – 3 DM:3 A
362 Rockaden 79 1996-02-11 0 – 6 JDM:Elit J
361 Upsala ASS 3 1996-02-04 5 – 3 Div. 3 A
360 Rockaden 76/78 1996-01-28 0.5 – 5.5 JDM:Elit J
359 Kristallen 1 1996-01-21 2 – 4 JDM:Elit J
358 Rockaden 81 1996-01-20 1 – 5 JDM:Elit J
357 Hägersten/Nybohov 1996-01-15 3.5 – 6.5 DM:3 A
356 Täby 2 1996-01-14 4 – 4 Div. 3 A
355 Gambit 1995-12-03 3.5 – 4.5 Div. 3 A
354 Sollentuna 2 1995-11-27 3.5 – 6.5 DM:3 A
353 Järfälla 1995-11-12 3 – 5 Div. 3 A
352 Järfälla 1995-10-23 4.5 – 5.5 DM:3 A
351 Södertälje 1995-10-22 3.5 – 4.5 Div. 3 A
350 Sollentuna 1995-10-14 0 – 6 Svenska cupen A
349 Delectus 1995-10-14 3.5 – 2.5 Svenska cupen A
348 Bollmora 1995-09-18 6 – 4 DM:3 A
347 Upsala ASS 4 1995-03-19 5 – 3 Div. 3 A
346 Bollmora 2 1995-03-12 0 – 5 Div. 5 B
345 Täby 3 1995-03-11 1.5 – 3.5 Div. 5 B
344 Hägersten/Nybohov 1995-02-27 4.5 – 5.5 DM:3 A
343 Wasa 3 1995-02-26 2.5 – 2.5 Div. 5 B
342 Järfälla 1995-02-26 4 – 4 Div. 3 A
341 Hässelby 1995-02-18 3 – 3 JDM:1 J
340 Haninge 1995-02-12 3.5 – 2.5 JDM:1 J
339 Rockaden 82A 1995-02-11 3 – 3 JDM:1 J
338 Kristallen 4 1995-02-05 0.5 – 4.5 Div. 5 B
337 Sollentuna 2 1995-02-05 4 – 4 Div. 3 A
336 Rockaden 3 1995-01-23 3 – 7 DM:3 A
335 Rockaden 80 1995-01-22 4 – 2 JDM:1 J
334 Rockaden 83A 1995-01-21 3 – 3 JDM:1 J
333 Sollentuna 4 1995-01-15 1 – 4 Div. 5 B
332 Pjäsen 1995-01-15 4.5 – 3.5 Div. 3 A
331 Hägersten/Nybohov 2 1994-12-11 3.5 – 1.5 Div. 5 B
330 Rånäs 1994-12-11 5.5 – 2.5 Div. 3 A
329 Täby 1994-12-05 7.5 – 2.5 DM:3 A
328 Gambit 2 1994-11-25 12 – 0 Sparbankscupen A
327 Upplands Väsby 1994-11-13 2 – 3 Div. 5 B
326 Täby 1994-11-13 2 – 6 Div. 3 A
325 Haninge 2 1994-11-12 2 – 3 Div. 5 B
324 Pjäsen 1994-10-31 7 – 3 DM:3 A
323 Passanten 3 1994-10-23 1.5 – 3.5 Div. 5 B
322 Gambit 1994-10-23 0.5 – 7.5 Div. 3 A
321 Järfälla 1994-09-26 3 – 7 DM:3 A
320 Järfälla 1994-03-20 2.5 – 5.5 Div. 3 A
319 Roslags-Länna 1994-03-17 2 – 3 Div. 5 B
318 SK33 Enköping 1994-02-27 5 – 3 Div. 3 A
317 Faringe 1 1994-02-22 4.5 – 0.5 Div. 5 B
316 Vällingby 2 1994-02-18 5 – 3 DM:3 A
315 Kristallen 1994-02-13 3 – 3 JDM:1 J
314 Bollmora 1994-02-12 4 – 2 JDM:1 J
313 Bollmora 1994-02-06 5.5 – 2.5 Div. 3 A
312 Roslagsbro 4 1994-02-02 4 – 1 Div. 5 B
311 Rockaden R1 1994-01-30 5 – 1 JDM:1 J
310 Roslagsbro 1994-01-28 5 – 7 Sparbankscupen A
309 Järfälla 1994-01-27 0.5 – 7.5 DM:3 A
308 Rockaden 81 1994-01-23 4 – 2 JDM:1 J
307 Rockaden 78 1994-01-22 2.5 – 3.5 JDM:1 J
306 Väddö/Roslags-Länna 1994-01-19 10 – 2 Sparbankscupen A
305 Solna 3 1994-01-16 3.5 – 4.5 Div. 3 A
304 Norrtälje 1994-01-13 2.5 – 2.5 Div. 5 B
303 Gambit 2 1993-12-10 3 – 2 Div. 5 B
302 Farsta 3 1993-12-08 6.5 – 1.5 DM:3 A
301 Farsta 2 1993-12-05 3.5 – 4.5 Div. 3 A
300 Roslagsbro 2 1993-12-02 2 – 3 Div. 5 B
299 Rånäs 2 1993-11-24 2.5 – 2.5 Div. 5 B
298 Haninge 1993-11-14 2.5 – 5.5 Div. 3 A
297 Roslagsbro 3 1993-11-11 2 – 3 Div. 5 B
296 Husby 1993-11-09 5 – 3 DM:3 A
295 Faringe 2 1993-11-02 3.5 – 1.5 Div. 5 B
294 Västerås ÖSK 2 1993-10-24 5.5 – 2.5 Div. 3 A
293 Jugoslaviska SK 1993-10-11 5 – 3 DM:3 A
292 Kristallen 3 1993-05-09 5 – 1 Kadett-SM K
291 Schack-08 1993-05-09 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
290 Fagervik 1993-05-09 2 – 4 Kadett-SM K
289 Västerås ÖSK 1993-05-08 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
288 Kristallen 2 1993-05-08 5 – 1 Kadett-SM K
287 Kristallen 1 1993-05-08 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
286 Rockaden 5 1993-05-08 2 – 4 Kadett-SM K
285 Väddö 1993-03-14 2 – 3 Div. 4 B
284 Danderyd 1993-03-14 3.5 – 1.5 Div. 4 A
283 Vallentuna 1 1993-02-28 0.5 – 4.5 Div. 4 B
282 Vallentuna 2 1993-02-28 4.5 – 0.5 Div. 4 A
281 Pjäsen 2 1993-02-19 4.5 – 3.5 DM:3 A
280 Rockaden 81 1993-02-14 2.5 – 3.5 JDM:2 J
279 Rockaden Flickor 1993-02-13 3.5 – 2.5 JDM:2 J
278 Danderyd 1993-02-07 2 – 3 Div. 4 B
277 Järfälla 2 1993-02-07 4 – 1 Div. 4 A
276 Kristallen 2 1993-01-30 4 – 2 JDM:2 J
275 Vällingby 1993-01-25 4 – 2 JDM:2 J
274 Bollmora 2 1993-01-23 4 – 2 JDM:2 J
273 Roslagsbro 1993-01-22 4.5 – 7.5 Sparbankscupen A
272 Faringe 1993-01-17 5 – 0 Div. 4 B
271 Roslagsbro 1993-01-17 4 – 1 Div. 4 A
270 Järfälla 2 1992-12-06 0.5 – 4.5 Div. 4 B
269 Delectus 2 1992-12-06 5 – 0 Div. 4 A
268 Sollentuna 2 1992-11-25 3 – 5 DM:3 A
267 Roslagsbro 1992-11-15 2 – 3 Div. 4 B
266 Väddö 1992-11-15 4 – 1 Div. 4 A
265 Stockholms SS 2 1992-11-03 3.5 – 4.5 DM:3 A
264 Delectus 2 1992-10-24 1.5 – 3.5 Div. 4 B
263 Faringe 1992-10-24 4 – 1 Div. 4 A
262 Hägersten 2 1992-10-05 3.5 – 4.5 DM:3 A
261 Rockaden 7 1992-05-17 4 – 2 Kadett-SM K
260 Rockaden 6 1992-05-17 2 – 4 Kadett-SM K
259 Västerås ÖSK 2 1992-05-17 2 – 4 Kadett-SM K
258 Kristallen 2 1992-05-16 4.5 – 1.5 Kadett-SM K
257 Fagersta 1992-05-16 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
256 Rockaden Flickor 1992-05-16 2 – 4 Kadett-SM K
255 Rockaden 2 1992-05-16 0 – 6 Kadett-SM K
254 Rockaden 3 1992-05-07 2.5 – 5.5 DM:3 A
253 Uppsala ASS 4 1992-03-15 2.5 – 5.5 Div. 3 A
252 Rånäs 3 1992-03-13 4 – 1 Div. 5 B
251 Uppsala ASS 3 1992-02-23 2.5 – 5.5 Div. 3 A
250 Roslagsbro 4 1992-02-21 2 – 3 Div. 5 B
249 Kristallen 2 1992-02-15 4 – 2 JDM:2 J
248 Sollentuna 2 1992-02-12 6 – 2 DM:3 A
247 Rockaden 78 1992-02-08 2.5 – 3.5 JDM:2 J
246 Sollentuna 1992-02-02 4 – 4 Div. 3 A
245 Delectus 1992-02-01 4.5 – 1.5 JDM:2 J
244 Häverödal 1992-01-29 1 – 4 Div. 5 B
243 Bollmora 2 1992-01-26 2.5 – 3.5 JDM:2 J
242 Rockaden Flickor 1992-01-25 2 – 4 JDM:2 J
241 Täby 2 1992-01-21 5.5 – 2.5 DM:3 A
240 Järfälla 1992-01-12 3.5 – 4.5 Div. 3 A
239 Rånäs 2 1992-01-10 3.5 – 1.5 Div. 5 B
238 Gambit 2 1991-12-20 2.5 – 2.5 Div. 5 B
237 Gambit 1991-12-08 5.5 – 2.5 Div. 3 A
236 Väddö 2 1991-12-02 4 – 1 Div. 5 B
235 Danderyd 1991-11-25 6.5 – 1.5 DM:3 A
234 Täby 1991-11-17 3 – 5 Div. 3 A
233 Norrtälje 1991-11-15 3 – 2 Div. 5 B
232 Nynäshamn 1991-11-07 5 – 3 DM:3 A
231 Uppsala ASS 5 1991-10-27 5 – 3 Div. 3 A
230 Uppsala ASS 1991-05-19 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
229 Rockaden 4 1991-05-19 0 – 6 Kadett-SM K
228 Västerås ASK 1991-05-19 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
227 Rockaden 6 1991-05-18 5 – 1 Kadett-SM K
226 Västerås Östra 1991-05-18 2 – 4 Kadett-SM K
225 Fagersta 1991-05-18 4 – 2 Kadett-SM K
224 Rockaden 1 1991-05-18 0 – 6 Kadett-SM K
223 Södra/SASS 3 1991-04-21 5 – 3 DM:5 A
222 Sumarice 1991-03-10 2 – 6 DM:5 A
221 Hässelby 1991-02-24 1.5 – 6.5 Div. 3 A
220 Roslags-Länna 1991-02-21 1 – 7 Div. 5 B
219 Stockholms SS 1991-02-16 1.5 – 4.5 JDM:3 J
218 Rockaden Flickor 1991-02-09 0 – 6 JDM:3 J
217 Nyköping 1991-02-03 3.5 – 4.5 Div. 3 A
216 Faringe 1991-02-01 1 – 5 Div. 5 B
215 Delectus 1991-01-26 4.5 – 1.5 JDM:3 J
214 Vällingby 3 1991-01-23 6 – 2 DM:5 A
213 Rockaden -78 1991-01-20 3.5 – 2.5 JDM:3 J
212 Rockaden -79 1991-01-19 0 – 6 JDM:3 J
211 Täby 1991-01-13 2.5 – 5.5 Div. 3 A
210 Delectus 1990-12-09 3 – 5 Div. 3 A
209 Rånäs 2 1990-12-06 5 – 3 Div. 5 B
208 Rockaden 5 1990-11-26 5.5 – 2.5 DM:5 A
207 Gambit 2 1990-11-23 4 – 3 Div. 5 B
206 Schack-78 1990-11-11 4.5 – 3.5 Div. 3 A
205 Väddö 1990-11-07 2.5 – 5.5 Div. 5 B
204 Sollentuna 1990-10-28 4 – 4 Div. 3 A
203 Roslagsbro 2 1990-10-25 2.5 – 5.5 Div. 5 B
202 Järfälla 1990-10-17 6.5 – 1.5 DM:5 A
201 Solna 2 1990-10-07 4 – 4 Div. 3 A
200 SJ IK Hagalund 1990-04-02 4.5 – 2.5 DM:3 A
199 Wasa 4 1990-02-28 6 – 2 DM:3 A
198 Gambit 1990-02-25 6 – 2 Div. 4 A
197 Bro 1990-02-10 2.5 – 3.5 JDM:4 J
196 Danderyd 1990-02-08 5 – 3 DM:3 A
195 SK 46 Löparen 1990-02-04 7.5 – 0.5 Div. 4 A
194 Danderyd 1990-02-03 2.5 – 3.5 JDM:4 J
193 Nacka 2 1990-01-27 3 – 2 JDM:4 J
192 Rockaden 8 1990-01-21 4 – 2 JDM:4 J
191 Sollentuna 2 1990-01-20 2 – 4 JDM:4 J
190 Kristallen 2 1990-01-14 2.5 – 5.5 Div. 4 A
189 Sollentuna 1989-12-10 5.5 – 2.5 Div. 4 A
188 Vällingby 3 1989-12-06 5 – 3 DM:3 A
187 Uppsala ASS IV 1989-11-19 4.5 – 3.5 Div. 4 A
186 Sollentuna 1989-11-15 2.5 – 5.5 DM:3 A
185 Heby 1989-10-29 7 – 1 Div. 4 A
184 Wattholma 1989-10-08 6.5 – 1.5 Div. 4 A
183 Solna 3 1989-04-20 2 – 6 DM:3 A
182 Västerås ASK 2 1989-02-26 3 – 5 Div. 3 A
181 SK27 Hägersten 1989-02-17 5 – 3 DM:3 A
180 SK78 Uppsala 1989-02-05 3 – 5 Div. 3 A
179 Vällingby 3 1989-01-23 5.5 – 2.5 DM:3 A
178 Solna 2 1989-01-15 3.5 – 4.5 Div. 3 A
177 Passanten 2 1988-12-11 3.5 – 4.5 Div. 3 A
176 SJ IK Hagalund 1988-12-05 3.5 – 4.5 DM:3 A
175 Västerås ÖSK 1988-11-20 2 – 6 Div. 3 A
174 Danderyd 1988-11-14 5 – 3 DM:3 A
173 Jakobsberg 1988-10-30 1 – 7 Div. 3 A
172 Täby 1988-10-09 4.5 – 3.5 Div. 3 A
171 SK33 Enköping 1988-03-20 6 – 2 Div. 4 A
170 Wasa 4 1988-03-10 6.5 – 1.5 DM:4 A
169 Rånäs 1988-02-28 5 – 3 Div. 4 A
168 Jakobsberg 2 1988-02-11 5 – 3 DM:4 A
167 Roslagsbro 1988-02-07 7 – 1 Div. 4 A
166 Pjäsen 2 1988-01-21 7.5 – 0.5 DM:4 A
165 Sollentuna 1988-01-17 3.5 – 4.5 Div. 4 A
164 Uppsala ASS 3 1987-12-06 4.5 – 3.5 Div. 4 A
163 Rockaden 5 1987-12-03 4 – 4 DM:4 A
162 Sollentuna 2 1987-11-15 4.5 – 3.5 Div. 4 A
161 Solna 4 1987-11-01 5.5 – 2.5 DM:4 A
160 Gambit 1987-10-25 6 – 2 Div. 4 A
159 Gambit 1987-03-22 2 – 6 Div. 4 A
158 Bålsta 1987-03-01 8 – 0 Div. 4 A
157 Sollentuna 1987-02-08 4.5 – 3.5 Div. 4 A
156 Rånäs 1987-01-18 5 – 3 Div. 4 A
155 Roslagsbro 1986-12-07 4.5 – 3.5 Div. 4 A
154 Täby 1986-11-16 3.5 – 4.5 Div. 4 A
153 Uppsala ASS 3 1986-10-19 3 – 5 Div. 4 A
152 Delectus 1986-03-02 2.5 – 5.5 Div. 4 A
151 Täby 2 1986-02-09 4.5 – 3.5 Div. 4 A
150 Nacka 1986-02-01 4.5 – 1.5 JDM:2 J
149 Kallhäll 1986-01-25 2 – 4 JDM:2 J
148 Rånäs 1986-01-19 4.5 – 3.5 Div. 4 A
147 Roslagsbro 1985-12-08 6 – 2 Div. 4 A
146 Gambit 1985-11-17 5.5 – 2.5 Div. 4 A
145 Hallunda 5 1984-12-16 6 – 0 JDM:3 J
144 Husby 1984-11-24 4 – 2 JDM:3 J
143 Kallhäll 3 1984-11-11 6 – 0 JDM:3 J
142 SASS 1984-10-28 5.5 – 0.5 JDM:3 J
141 Rockaden 4 1984-10-07 6 – 0 JDM:3 J
140 Solna 2 1984-04-08 3 – 3 JDM:2 J
139 Hägersten 1984-04-07 5 – 1 JDM:2 J
138 Kallhäll 3 1984-03-18 4 – 2 JDM:2 J
137 Wasa 2 1984-02-19 1 – 5 JDM:2 J
136 Nacka 1984-02-05 2 – 4 JDM:2 J
135 Adolf Fredrik 1983-04-24 5.5 – 0.5 JDM:2 J
134 Vårberg 1983-04-10 2.5 – 3.5 JDM:2 J
133 Sollentuna 1983-02-20 1.5 – 4.5 JDM:2 J
132 Danderyd 1983-01-30 6 – 0 JDM:2 J
131 Solna 1982-05-02 2.5 – 3.5 JDM:2 J
130 Passanten 2 1982-04-25 0 – 6 JDM:2 J
129 Delectus 1982-03-28 0 – 6 JDM:2 J
128 Sollentuna 1982-03-26 4 – 6 Norrserien A
127 Husby 1982-03-21 1 – 7 Div. 4 A
126 Husby 1982-03-17 2 – 8 Norrserien A
125 Gambit 1982-02-28 3.5 – 4.5 Div. 4 A
124 Sollentuna 1982-02-21 0 – 6 JDM:2 J
123 Uppsala ASS 4 1982-02-07 4 – 4 Div. 4 A
122 Kallhäll 1982-02-05 1.5 – 8.5 Norrserien A
121 Nacka 1982-01-31 1 – 5 JDM:2 J
120 Roslagsbro 1982-01-17 2 – 6 Div. 4 A
119 Hässelby 1981-12-16 4 – 6 Norrserien A
118 Rånäs 2 1981-12-06 4.5 – 3.5 Div. 4 A
117 Vällingby 1981-11-20 2.5 – 7.5 Norrserien A
116 Rånäs 1981-11-15 2 – 6 Div. 4 A
115 Rånäs 1981-11-06 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
114 Uppsala ASK 2 1981-10-18 2 – 6 Div. 4 A
113 Kallhäll 1981-04-05 2 – 8 Norrserien A
112 Kallhäll 5 1981-03-29 4.5 – 1.5 JDM:2 J
111 Solna 1981-03-22 4 – 2 JDM:2 J
110 Vällingby 1981-03-20 2 – 8 Norrserien A
109 Husby 1981-03-12 3 – 9 DM:3 A
108 Kristallen 1981-03-08 3 – 3 JDM:2 J
107 Södertälje 1981-02-10 3 – 9 DM:3 A
106 Danderyd 1981-02-08 2.5 – 3.5 JDM:2 J
105 Hässelby 1981-01-28 1 – 9 Norrserien A
104 Rockaden 2 1981-01-25 2 – 4 JDM:2 J
103 Adolf Fredrik 1981-01-23 5.5 – 6.5 DM:3 A
102 Åkersberga 1981-01-16 1 – 9 Sparbankscupen A
101 Husby 1980-11-26 2.5 – 7.5 Norrserien A
100 Rockaden 4 1980-11-12 1.5 – 10.5 DM:3 A
99 Jakobsberg 1980-10-22 3 – 7 Norrserien A
98 Rånäs 1980-10-10 5 – 5 Sparbankscupen A
97 Pjäsen 2 1980-10-09 4.5 – 7.5 DM:3 A
96 Uppsala ASS 3 1980-03-16 2.5 – 5.5 Div. 4 A
95 Kallhäll 5 1980-03-09 6 – 0 JDM:3 J
94 Haninge 2 1980-03-02 4 – 2 JDM:3 J
93 Husby 1980-02-24 3.5 – 4.5 Div. 4 A
92 Nacka 2 1980-02-10 4 – 2 JDM:3 J
91 Vällingby 3 1980-02-05 4 – 8 DM:3 A
90 Rånäs 1980-02-03 3.5 – 4.5 Div. 4 A
89 Bollmora 2 1980-01-27 6 – 0 JDM:3 J
88 Alliansen 1980-01-22 3.5 – 8.5 DM:3 A
87 Vällingby 4 1980-01-20 5 – 1 JDM:3 J
86 Häverödal 1980-01-13 4.5 – 3.5 Div. 4 A
85 Gambit 1979-12-09 2.5 – 5.5 Div. 4 A
84 Hässelby 1979-12-06 1.5 – 10.5 DM:3 A
83 Södra 2 1979-11-20 3 – 9 DM:3 A
82 SK78 Uppsala 2 1979-11-18 1 – 7 Div. 4 A
81 Rånäs 2 1979-11-09 4.5 – 5.5 Sparbankscupen A
80 Roslagsbro 1979-10-28 4.5 – 3.5 Div. 4 A
79 Åkersberga 1979-10-08 7.5 – 4.5 DM:3 A
78 Vaxholm 1979-04-06 9 – 1 DM:4 A
77 Roslagsbro 1979-03-18 6.5 – 1.5 Div. 4 A
76 Åkersberga 1979-03-08 1 – 8 DM:4 A
75 Rånäs 1979-02-25 3.5 – 4.5 Div. 4 A
74 Hässelby 1979-02-04 3 – 5 Div. 4 A
73 Häverödal 1979-01-26 3.5 – 6.5 Sparbankscupen A
72 Adolf Fredrik 1979-01-25 7 – 3 DM:4 A
71 Nacka 2 1979-01-14 4.5 – 3.5 Div. 4 A
70 Nacka 1 1978-12-03 0.5 – 7.5 Div. 4 A
69 Kristallen 3 1978-11-22 3 – 7 DM:4 A
68 Kallhäll 1978-11-12 5 – 3 Div. 4 A
67 Gambit 1978-10-22 4 – 4 Div. 4 A
66 Pjäsen 2 1978-10-17 4.5 – 5.5 DM:4 A
65 Gambit 3 1978-03-03 3.5 – 2.5 Div. 6 B
64 Solna 3 1978-02-26 5 – 3 Div. 4 A
63 Danderyd 1978-02-05 1.5 – 6.5 Div. 4 A
62 Össeby 1978-01-27 4 – 2 Div. 6 B
61 Roslagsbro 3 1978-01-20 2 – 4 Div. 6 B
60 Nacka 2 1978-01-15 4 – 4 Div. 4 A
59 Gambit 3 1977-12-09 5 – 1 Div. 6 B
58 Roslagsbro 1977-11-27 3.5 – 4.5 Div. 4 A
57 Össeby 1977-11-25 2 – 4 Div. 6 B
56 Syninge 1977-11-18 4 – 8 Sparbankscupen A
55 Uppsala ASS 3 1977-11-13 3 – 5 Div. 4 A
54 Roslagsbro 3 1977-11-11 2.5 – 3.5 Div. 6 B
53 Rånäs 1977-10-30 4 – 4 Div. 4 A
52 Häverödal 1977-10-16 5 – 3 Div. 4 A
51 Rånäs 1977-03-20 4.5 – 3.5 Div. 4 A
50 Gambit 2 1977-02-27 5.5 – 2.5 Div. 4 A
49 Roslags-Länna 1977-02-25 1.5 – 4.5 Div. 6 B
48 Roslagsbro 1977-02-06 4 – 4 Div. 4 A
47 Roslagsbro 3 1977-02-04 3.5 – 2.5 Div. 6 B
46 Danderyd 1977-01-16 3.5 – 4.5 Div. 4 A
45 Össeby 1977-01-14 3.5 – 2.5 Div. 6 B
44 Roslags-Länna 1976-12-17 2 – 4 Div. 6 B
43 Gambit 1976-12-10 5 – 7 Sparbankscupen A
42 Gambit 1976-12-05 3.5 – 4.5 Div. 4 A
41 Roslagsbro 3 1976-12-03 2 – 4 Div. 6 B
40 Norrtälje/Roslags-Länna 1976-11-26 7.5 – 4.5 Sparbankscupen A
39 Kallhäll 1976-11-14 3 – 5 Div. 4 A
38 Össeby 1976-11-12 3.5 – 2.5 Div. 6 B
37 Vällingby 3 1976-10-17 2 – 6 Div. 4 A
36 Roslagsbro 4 1976-04-02 2.5 – 3.5 Div. 6 B
35 Roslagsbro 3 1976-03-19 3 – 3 Div. 6 B
34 Rånäs 3 1976-02-27 4.5 – 1.5 Div. 6 B
33 Roslagsbro 1976-02-08 6 – 2 Div. 4 A
32 Faringe 2 1976-02-03 4 – 2 Div. 6 B
31 Värmlands Nation 1976-01-18 4.5 – 3.5 Div. 4 A
30 Roslags-Länna 1976-01-16 5.5 – 0.5 Div. 6 B
29 Roslagsbro 1975-12-19 4.5 – 5.5 Sparbankscupen A
28 Väddö 1975-12-05 6.5 – 1.5 Sparbankscupen A
27 Uppsala ASS 3 1975-11-30 2 – 6 Div. 4 A
26 Össeby 1975-11-28 2 – 4 Div. 6 B
25 SK33 Enköping 1975-11-16 3 – 5 Div. 4 A
24 Gambit 3 1975-11-14 1.5 – 4.5 Div. 6 B
23 Rånäs 1975-10-19 2.5 – 5.5 Div. 4 A
22 Roslagsbro 2 1975-03-07 4.5 – 3.5 Div. 5 A
21 Syninge 1975-02-14 7.5 – 0.5 Div. 5 A
20 Rånäs 2 1975-01-24 5.5 – 2.5 Div. 5 A
19 Rånäs 1975-01-10 3 – 5 Div. 5 A
18 Väddö 1974-12-10 5 – 3 Div. 5 A
17 Faringe 1974-11-22 6 – 2 Div. 5 A
16 Gambit 1974-11-08 1 – 6 Sparbankscupen A
15 Gambit 2 1974-10-25 3.5 – 4.5 Div. 5 A
14 Roslagsbro 3 1974-03-08 5 – 3 Div. 6 A
13 Össeby 1974-02-15 4.5 – 3.5 Div. 6 A
12 Estuna 1974-01-25 6 – 2 Div. 6 A
11 Gambit 3 1974-01-11 4 – 4 Div. 6 A
10 Rånäs 3 1973-12-07 3.5 – 4.5 Div. 6 A
9 Rånäs 1973-11-23 0 – 6 Sparbankscupen A
8 Rånäs 2 1973-11-16 4 – 4 Div. 6 A
7 Faringe 2 1973-10-30 4.5 – 3.5 Div. 6 A
6 Gambit 3 1973-01-19 1 – 5 Div. 6 A
5 Roslagsbro 3 1973-01-12 1.5 – 4.5 Div. 6 A
4 Roslagsbro 4 1972-12-15 5 – 1 Div. 6 A
3 Estuna 1972-12-05 1.5 – 4.5 Div. 6 A
2 Gambit 1972-11-25 0.5 – 5.5 Sparbankscupen A
1 Rånäs 3 1972-11-17 2.5 – 3.5 Div. 6 A
  Mot Datum Resultat Serie Lag
782 Tyresö 2 2020-03-01 3 – 2 Div. 4 A
781 Passanten 2 2020-02-02 2 – 3 Div. 4 A
780 Serbiska föreningen i Solna 2020-01-12 0 – 5 Div. 4 A
779 Rockaden 7 2019-12-01 2 – 3 Div. 4 A
778 Rockaden 6 2019-11-10 3.5 – 1.5 Div. 4 A
777 Seniorschack Stockholm 2019-10-20 2.5 – 2.5 Div. 4 A
776 Seniorschack Stockholm 2019-03-24 2.5 – 2.5 Div. 4 A
775 Rockaden 7 2019-03-10 3.5 – 1.5 Div. 4 A
774 Serbiska föreningen i Solna 2019-02-03 4 – 1 Div. 4 A
773 Rockaden 6 2019-01-13 3.5 – 1.5 Div. 4 A
772 Kungstornet 4 2018-12-02 2.5 – 2.5 Div. 4 A
771 Passanten 2 2018-11-11 3.5 – 1.5 Div. 4 A
770 Tyresö 2 2018-10-21 2 – 3 Div. 4 A
769 Kristallen 4 2018-03-11 3.5 – 4.5 Div. 3 A
768 Farsta 3 2018-02-25 2.5 – 5.5 Div. 3 A
767 Mälaröarnas SS 2018-02-04 0.5 – 7.5 Div. 3 A
766 Faringe/Rånäs 2018-01-14 5.5 – 2.5 Div. 3 A
765 Upsala ASS 4 2017-12-03 3 – 5 Div. 3 A
764 Stockholms SS 5 2017-11-12 3 – 5 Div. 3 A
763 Täby 2017-10-22 4 – 4 Div. 3 A
762 Åland 2017-03-19 7 – 1 Div. 3 A
761 Upsala ASS 4 2017-03-05 3 – 5 Div. 3 A
760 Stockholms SS 6 2017-02-05 1.5 – 6.5 Div. 3 A
759 Kristallen 3 2017-01-15 0.5 – 7.5 Div. 3 A
758 Faringe/Rånäs 2016-12-04 3 – 5 Div. 3 A
757 Heby 2016-11-20 2.5 – 5.5 Div. 3 A
756 Solna 2 2016-10-23 5 – 3 Div. 3 A
755 Kungstornet 3 2016-03-13 1 – 7 Div. 3 A
754 Gambit 2 2016-02-28 7.5 – 0.5 Div. 3 A
753 Heby 2016-01-17 1 – 7 Div. 3 A
752 Åland 2015-12-06 0.5 – 7.5 Div. 3 A
751 Faringe/Rånäs 2015-11-15 5.5 – 2.5 Div. 3 A
750 Upsala ASS 4 2015-10-18 3 – 5 Div. 3 A
749 Gambit 2 2015-03-22 4.5 – 3.5 Div. 3 A
748 Rockaden 5 2015-03-08 3 – 5 Div. 3 A
747 Stockholms SS 3 2015-02-01 1 – 7 Div. 3 A
746 Kungstornet 3 2015-01-18 1.5 – 6.5 Div. 3 A
745 Faringe/Rånäs 2014-12-07 4.5 – 3.5 Div. 3 A
744 Åland 2014-11-08 4.5 – 3.5 Div. 3 A
743 Tyresö 2 2014-10-19 4.5 – 3.5 Div. 3 A
742 Faringe/Rånäs 2014-03-21 4.5 – 3.5 Roslagscupen A
741 Rockaden 6 2014-03-16 2.5 – 5.5 Div. 3 A
740 Stockholms SS 3 2014-02-23 3 – 5 Div. 3 A
739 Gambit 2014-02-14 4 – 4 Roslagscupen A
738 Stockholms SS 2 2014-02-10 6 – 6 DM:1 A
737 Kristallen 3 2014-02-02 3.5 – 4.5 Div. 3 A
736 Trojanska Hästen 2014-01-19 5.5 – 2.5 Div. 3 A
735 Rockaden 2 2014-01-13 8 – 4 DM:1 A
734 Farsta 3 2013-12-08 7 – 1 Div. 3 A
733 Wasa 2 2013-11-25 7.5 – 4.5 DM:1 A
732 Rockaden 4 2013-11-17 4 – 4 Div. 3 A
731 Järfälla 2013-10-28 3.5 – 8.5 DM:1 A
730 Järfälla 2 2013-10-27 6 – 2 Div. 3 A
729 Kristallen 2013-09-30 5 – 7 DM:1 A
728 Solna 2 2013-03-10 1.5 – 6.5 Div. 2 A
727 Kristallen 2 2013-02-24 2.5 – 5.5 Div. 2 A
726 Stockholms SS 2 2013-02-11 7.5 – 4.5 DM:1 A
725 Gambit 2013-02-03 3 – 5 Div. 2 A
724 Visby 2013-01-27 1.5 – 6.5 Div. 2 A
723 Rockaden 2 2013-01-14 5.5 – 6.5 DM:1 A
722 Wasa 2 2013-01-13 4 – 4 Div. 2 A
721 Stockholms SS 2 2012-12-02 4 – 4 Div. 2 A
720 Kristallen 2 2012-11-20 5.5 – 6.5 DM:1 A
719 Bollmora 2 2012-11-11 5.5 – 2.5 Div. 2 A
718 Järfälla 2012-10-22 9.5 – 2.5 DM:1 A
717 Farsta 2012-09-24 5.5 – 6.5 DM:1 A
716 Faringe/Rånäs 2012-03-23 6.5 – 3.5 Roslagscupen A
715 Järfälla 3 2012-03-18 4 – 1 Div. 5 B
714 Gambit 2012-03-18 3 – 5 Div. 2 A
713 Fagervik-Sundsvall 2012-02-25 2.5 – 5.5 Div. 2 A
712 Stockholms SS 2 2012-02-13 8.5 – 3.5 DM:1 A
711 Södertälje 2 2012-02-05 3.5 – 1.5 Div. 5 B
710 Schack 64 2012-02-04 2 – 6 Div. 2 A
709 Gambit 2012-01-27 6.5 – 3.5 Roslagscupen A
708 Wasa 2 2012-01-16 8 – 4 DM:1 A
707 Team Viking 3 2012-01-15 0.5 – 4.5 Div. 5 B
706 Hässelby 2 2011-12-04 0.5 – 4.5 Div. 5 B
705 Rockaden Umeå 2 2011-12-04 5 – 3 Div. 2 A
704 SK Örnen 2011-12-03 4.5 – 3.5 Div. 2 A
703 Kristallen 2 2011-11-21 6 – 6 DM:1 A
702 Trojanska Hästen 2011-11-13 3.5 – 1.5 Div. 5 B
701 Solna 2 2011-11-13 3.5 – 4.5 Div. 2 A
700 Järfälla 2011-10-24 10.5 – 1.5 DM:1 A
699 Rockaden 7 2011-10-23 1.5 – 3.5 Div. 5 B
698 Upsala ASS 3 2011-10-23 6.5 – 1.5 Div. 2 A
697 Kungstornet 2011-09-26 5.5 – 6.5 DM:1 A
696 Burgsvik Alva 2 2011-03-20 5.5 – 2.5 Div. 2 A
695 Solna 2 2011-02-27 3 – 5 Div. 2 A
694 Stockholms SS 2 2011-02-07 8.5 – 3.5 DM:1 A
693 Bollmora 2011-02-06 3 – 5 Div. 2 A
692 Kungstornet 2011-01-16 2.5 – 5.5 Div. 2 A
691 Kristallen 2 2010-12-13 2.5 – 9.5 DM:1 A
690 Gambit 2010-12-08 1.5 – 8.5 Roslagscupen A
689 Täby 2010-12-05 4.5 – 3.5 Div. 2 A
688 Rockaden 2 2010-11-15 7.5 – 4.5 DM:1 A
687 Kristallen 2 2010-11-14 2.5 – 5.5 Div. 2 A
686 Team Viking 2 2010-10-24 3 – 5 Div. 2 A
685 Kungstornet 2010-10-18 7.5 – 4.5 DM:1 A
684 Wasa SK 2010-09-20 8 – 4 DM:1 A
683 Faringe/Rånäs 2010-03-21 6.5 – 1.5 Div. 3 A
682 Rockaden 4 2010-02-28 4 – 4 Div. 3 A
681 Gambit 2010-02-12 7.5 – 2.5 Sparbankscupen A
680 Bollmora 2010-02-08 5.5 – 4.5 DM:2 A
679 Rockaden 6 2010-02-07 5 – 3 Div. 3 A
678 Schack-78 2 2010-01-17 4 – 4 Div. 3 A
677 Gambit 2 2010-01-08 10 – 0 Sparbankscupen A
676 Solna 2 2009-12-14 7.5 – 2.5 DM:2 A
675 Gambit 2 2009-12-06 6 – 2 Div. 3 A
674 Rockaden 3 2009-11-16 6 – 4 DM:2 A
673 Väddö SS 2009-11-15 5.5 – 2.5 Div. 3 A
672 Åland 2009-10-24 5 – 3 Div. 3 A
671 Kristallen 3 2009-10-19 5 – 5 DM:2 A
670 Täby 2009-09-21 9 – 1 DM:2 A
669 Stockholms SS 2 2009-03-22 4 – 4 Div. 2 A
668 Gambit 2009-02-13 3 – 7 Sparbankscupen A
667 Burgsvik 2 2009-02-08 5.5 – 2.5 Div. 2 A
666 Visby 2009-02-07 3 – 5 Div. 2 A
665 Täby 2009-01-26 6 – 4 DM:2 A
664 Hässelby 2009-01-18 2 – 6 Div. 2 A
663 Burgsvik 1 2009-01-17 3 – 5 Div. 2 A
662 Faringe/Rånäs 2009-01-09 7.5 – 2.5 Sparbankscupen A
661 Rockaden 3 2008-12-08 5 – 5 DM:2 A
660 Gambit 2 2008-11-28 7 – 3 Sparbankscupen A
659 Kristallen 3 2008-11-16 0.5 – 7.5 Div. 2 A
658 Kristallen 2 2008-11-10 3 – 7 DM:2 A
657 Solna 2 2008-10-26 2 – 6 Div. 2 A
656 Wasa 2 2008-10-13 5.5 – 4.5 DM:2 A
655 Delectus 2008-09-15 8.5 – 1.5 DM:2 A
654 Sollentuna 6 2008-03-16 1 – 4 Div. 5 B
653 Södertälje 2 2008-02-24 0.5 – 4.5 Div. 5 B
652 Delectus 2008-02-24 5 – 3 Div. 3 A
651 Kungstornet 2008-02-04 5 – 3 DM:3 A
650 Rockaden 10 2008-02-03 2.5 – 2.5 Div. 5 B
649 Roslagsbro 2008-02-03 5 – 3 Div. 3 A
648 Åland 2008-01-19 4 – 4 Div. 3 A
647 Gambit 2008-01-18 2 – 8 Sparbankscupen A
646 Sollentuna 5 2008-01-13 3 – 2 Div. 5 B
645 Rockaden 8 2008-01-13 8 – 0 Div. 3 A
644 Kristallen 3 2007-12-17 4 – 4 DM:3 A
643 Stockholms SS 3 2007-12-09 1 – 4 Div. 5 B
642 Väddö 2007-12-09 7 – 3 Div. 3 A
641 Kristallen 4 2007-11-19 7 – 1 DM:3 A
640 Bollmora 2 2007-11-18 0.5 – 4.5 Div. 5 B
639 Kristallen 6 2007-10-28 2.5 – 2.5 Div. 5 B
638 Wasa 2 2007-10-28 3 – 5 Div. 3 A
637 Solna 2 2007-10-22 6 – 2 DM:3 A
636 Pjäsen 2007-09-24 7.5 – 0.5 DM:3 A
635 Danderyd 2007-03-25 1 – 4 Div. 5 B
634 Rockaden 6 2007-03-25 3.5 – 1.5 Div. 4 A
633 Solna 3 2007-03-04 3.5 – 1.5 Div. 4 A
632 Delectus 2007-02-26 4 – 4 DM:3 A
631 Väddö 2007-02-16 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
630 Rockaden 10 2007-02-11 1.5 – 3.5 Div. 5 B
629 Wasa 3 2007-02-11 3.5 – 1.5 Div. 4 A
628 Rockaden 90 2007-02-03 1 – 4 JDM:1 J
627 Rockaden 91 2007-02-03 5 – 0 JDM:1 J
626 Pjäsen 2007-01-29 6.5 – 1.5 DM:3 A
625 Rockaden 92 2007-01-27 2.5 – 2.5 JDM:1 J
624 Rockaden 93B 2007-01-27 4.5 – 0.5 JDM:1 J
623 Passanten 2 2007-01-21 4 – 1 Div. 4 A
622 Gambit 2 2006-12-15 9 – 1 Sparbankscupen A
621 Kristallen 6 2006-12-10 2 – 3 Div. 5 B
620 Södertälje 2 2006-12-10 5 – 0 Div. 4 A
619 Solna 3 2006-12-04 6 – 2 DM:3 A
618 Delectus 3 2006-11-19 4 – 1 Div. 5 B
617 Husby 2006-11-19 4.5 – 0.5 Div. 4 A
616 Stockholms SS 3 2006-11-06 3.5 – 4.5 DM:3 A
615 Stensborg 2006-10-29 1 – 4 Div. 5 B
614 Täby 2 2006-10-29 4 – 1 Div. 4 A
613 Kristallen 3 2006-10-09 5.5 – 2.5 DM:3 A
612 4 Springare 2006-03-26 6.5 – 1.5 Div. 3 A
611 Stockholms SS 5 2006-03-05 2.5 – 2.5 Div. 5 B
610 Rockaden 5 2006-03-05 2 – 6 Div. 3 A
609 Solna 2 2006-02-20 3 – 5 DM:3 A
608 Pjäsen 2 2006-02-12 2 – 3 Div. 5 B
607 Sollentuna 3 2006-02-12 3 – 5 Div. 3 A
606 Rockaden 92A 2006-01-28 1 – 4 JDM:1 J
605 Rockaden 89-90B 2006-01-28 2 – 3 JDM:1 J
604 Kristallen 3 2006-01-23 5 – 3 DM:3 A
603 Haninge 2006-01-22 2 – 3 Div. 5 B
602 Gambit 2005-12-14 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
601 Södertälje 2005-12-04 3 – 5 Div. 3 A
600 Stockholms SS 3 2005-11-28 6.5 – 1.5 DM:3 A
599 Kristallen 2005-11-27 2 – 2 Juniorallsvenskan J
598 Skara 2 2005-11-27 3 – 1 Juniorallsvenskan J
597 Ervalla 2005-11-26 1 – 3 Juniorallsvenskan J
596 Linköpings ASS 1 2005-11-26 0.5 – 3.5 Juniorallsvenskan J
595 Rockaden 7 2005-11-26 1.5 – 2.5 Juniorallsvenskan J
594 Täby 2 2005-11-13 1.5 – 3.5 Div. 5 B
593 Nynäshamn 2005-11-13 2.5 – 5.5 Div. 3 A
592 Delectus 2005-10-31 4.5 – 3.5 DM:3 A
591 Bollmora 2 2005-10-23 3 – 2 Div. 5 B
590 Bollmora 2005-10-23 1 – 7 Div. 3 A
589 Caissa 2 2005-10-03 6 – 2 DM:3 A
588 Bollmora 2 2005-03-20 1.5 – 3.5 Div. 5 B
587 Kristallen 4 2005-03-20 5 – 3 Div. 3 A
586 Solna 5 2005-02-27 3 – 2 Div. 5 B
585 Stockholms SS 2 2005-02-27 0 – 8 Div. 3 A
584 Rockaden 93B 2005-02-20 2.5 – 2.5 JDM:2 J
583 Stockholms SS 3 2005-02-07 1.5 – 6.5 DM:3 A
582 Täby 2 2005-02-06 2.5 – 2.5 Div. 5 B
581 Rockaden 5 2005-02-06 3.5 – 4.5 Div. 3 A
580 Rockaden 94A 2005-01-30 3.5 – 1.5 JDM:2 J
579 Rockaden 92B 2005-01-29 3.5 – 1.5 JDM:2 J
578 4 Springare 3 2005-01-23 5 – 0 JDM:2 J
577 Rockaden 91B 2005-01-22 1.5 – 3.5 JDM:2 J
576 Sollentuna 6 2005-01-16 2.5 – 2.5 Div. 5 B
575 Bollmora 2005-01-16 2 – 6 Div. 3 A
574 Roslagsbro 2004-12-14 4.5 – 5.5 Sparbankscupen A
573 Caissa 2 2004-12-06 4.5 – 3.5 DM:3 A
572 Rockaden 11 2004-12-05 2.5 – 2.5 Div. 5 B
571 Schack-78 2 2004-12-05 4 – 4 Div. 3 A
570 4 Springare 2004-11-15 4 – 4 DM:3 A
569 Sollentuna 7 2004-11-14 0.5 – 4.5 Div. 5 B
568 UASS 3 2004-11-14 4 – 4 Div. 3 A
567 Danderyd 2004-10-24 4 – 1 Div. 5 B
566 Gambit 2004-10-24 2 – 6 Div. 3 A
565 Stockholms SS 5 2004-10-23 3.5 – 1.5 Div. 5 B
564 Delectus 2004-10-11 4 – 4 DM:3 A
563 Wasa 2 2004-09-13 2 – 6 DM:3 A
562 Sollentuna 1 2004-05-16 0 – 6 Kadett-SM K
561 Västerås SK 2004-05-16 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
560 Bollmora 2004-05-16 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
559 Sollentuna 2 2004-05-15 2 – 4 Kadett-SM K
558 Bro 2004-05-15 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
557 Rockaden 92 2004-05-15 0.5 – 5.5 Kadett-SM K
556 Gambit 2004-03-27 3 – 7 Sparbankscupen A
555 Stockholms SS 2 2004-03-22 3 – 7 DM:2 A
554 Gambit 2 2004-03-21 1.5 – 3.5 Div. 4 B
553 Upsala ASS 4 2004-03-21 5 – 3 Div. 3 A
552 Rånäs 2004-02-29 2 – 3 Div. 4 B
551 Solna 3 2004-02-29 5 – 3 Div. 3 A
550 Gambit 2 2004-02-13 7.5 – 2.5 Sparbankscupen A
549 Roslagsbro 2004-02-08 1 – 4 Div. 4 B
548 Rockaden 3 2004-02-08 1.5 – 6.5 Div. 3 A
547 Farsta 2 2004-02-02 5.5 – 4.5 DM:2 A
546 Faringe/Rånäs 2004-01-28 7 – 3 Sparbankscupen A
545 Väddö 2004-01-18 1 – 4 Div. 4 B
544 Sollentuna 3 2004-01-18 5.5 – 2.5 Div. 3 A
543 Rockaden 3 2003-12-15 1.5 – 8.5 DM:2 A
542 Åland 2003-11-30 2.5 – 2.5 Div. 4 B
541 Passanten 2 2003-11-30 2.5 – 5.5 Div. 3 A
540 Bollmora 2003-11-14 1 – 9 DM:2 A
539 Upsala ASS 5 2003-11-09 4 – 1 Div. 4 B
538 Saltsjöbaden 2003-11-09 3.5 – 4.5 Div. 3 A
537 Schack-78 2 2003-10-18 0 – 5 Div. 4 B
536 Järfälla 2003-10-18 3.5 – 4.5 Div. 3 A
535 Kristallen 2 2003-10-13 3.5 – 6.5 DM:2 A
534 Delectus 2 2003-03-23 3 – 2 Div. 4 B
533 Solna 2 2003-03-23 3.5 – 4.5 Div. 3 A
532 Järfälla 2003-03-17 5.5 – 4.5 DM:2 A
531 Wasa 3 2003-03-02 2.5 – 2.5 Div. 4 B
530 Pjäsen 2003-03-02 5 – 3 Div. 3 A
529 Hässelby 2003-02-17 4 – 6 DM:2 A
528 Rockaden 10 2003-02-09 3 – 2 Div. 4 B
527 Gambit 2003-02-02 2 – 8 Sparbankscupen A
526 Rockaden 89A 2003-01-26 1.5 – 4.5 JDM:1 J
525 Sollentuna 2003-01-25 0.5 – 5.5 JDM:1 J
524 Kristallen 6 2003-01-19 2 – 3 Div. 4 B
523 Visby 2003-01-19 5.5 – 2.5 Div. 3 A
522 Rockaden 3 2002-12-16 2.5 – 7.5 DM:2 A
521 Delectus 1 2002-12-08 1.5 – 3.5 Div. 4 B
520 Passanten 2 2002-12-08 4.5 – 3.5 Div. 3 A
519 Burgsvik 2 2002-12-07 4.5 – 3.5 Div. 3 A
518 Södertälje 2 2002-11-17 2 – 3 Div. 4 B
517 Sollentuna 3 2002-11-17 4 – 4 Div. 3 A
516 Kristallen 2 2002-11-11 5.5 – 4.5 DM:2 A
515 Haninge 2002-10-20 0 – 5 Div. 4 B
514 Järfälla 2002-10-20 5 – 3 Div. 3 A
513 Stockholms SS 2 2002-10-07 5.5 – 4.5 DM:2 A
512 Järfälla 2 2002-03-24 2.5 – 2.5 Div. 4 B
511 Schack-78 2 2002-03-24 6 – 2 Div. 3 A
510 Farsta 2 2002-03-11 2 – 8 DM:2 A
509 Schack-78 3 2002-03-03 1.5 – 3.5 Div. 4 B
508 Pjäsen 2002-03-03 3.5 – 4.5 Div. 3 A
507 Gambit 2002-02-23 6 – 4 Sparbankscupen A
506 Väddö/Norrtälje 2002-02-15 8 – 2 Sparbankscupen A
505 Sollentuna 4 2002-02-10 3 – 2 Div. 4 B
504 Kristallen 2 2002-02-10 3 – 5 Div. 3 A
503 Rockaden 89B 2002-02-09 3 – 3 JDM:2 J
502 Kristallen 2 2002-02-04 4 – 6 DM:2 A
501 Rockaden 90B 2002-02-03 2.5 – 3.5 JDM:2 J
500 Kristallen 2 2002-02-02 4 – 2 JDM:2 J
499 Faringe/Rånäs 2002-01-30 8.5 – 1.5 Sparbankscupen A
498 Sollentuna 2002-01-27 3.5 – 2.5 JDM:2 J
497 Rockaden 91B 2002-01-26 4 – 2 JDM:2 J
496 Stockholms SS 2 2002-01-20 0.5 – 4.5 Div. 4 B
495 Södra SASS 2 2002-01-20 0.5 – 7.5 Div. 3 A
494 Järfälla 2001-12-17 5.5 – 4.5 DM:2 A
493 Solna 3 2001-12-02 2.5 – 2.5 Div. 4 B
492 Täby 2001-12-02 5 – 3 Div. 3 A
491 Åland 2001-11-24 5 – 3 Div. 3 A
490 Stockholms SS 2 2001-11-12 6 – 4 DM:2 A
489 Farsta 4 2001-11-11 5 – 0 Div. 4 B
488 Upplands Väsby 2001-10-21 0 – 5 Div. 4 B
487 Danderyd 2001-10-21 6 – 2 Div. 3 A
486 Sollentuna 2 2001-10-08 5.5 – 4.5 DM:2 A
485 Stockholms SS 5 2001-03-25 5 – 0 Div. 5 B
484 Stockholms SS 2 2001-03-25 4 – 4 Div. 3 A
483 Kristallen 2001-03-12 5.5 – 6.5 DM:1 A
482 Schack-78 2 2001-03-04 5.5 – 2.5 Div. 3 A
481 Gambit 2001-02-16 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
480 Kristallen 7 2001-02-11 2.5 – 2.5 Div. 5 B
479 Åkersberga 2001-02-11 6 – 2 Div. 3 A
478 Passanten 2001-02-05 3.5 – 8.5 DM:1 A
477 Roslagsbro 2 2001-01-31 9 – 1 Sparbankscupen A
476 Rockaden 3 2001-01-28 1.5 – 4.5 JDM:1 J
475 Rockaden 87 2001-01-27 0 – 6 JDM:1 J
474 Stockholms SS 4 2001-01-21 2.5 – 2.5 Div. 5 B
473 Täby 2001-01-21 3 – 5 Div. 3 A
472 Kristallen 2 2001-01-20 1.5 – 4.5 JDM:1 J
471 Väddö/Norrtälje 2001-01-11 8 – 2 Sparbankscupen A
470 Rockaden 2 2000-12-18 2.5 – 9.5 DM:1 A
469 Kristallen 6 2000-12-10 3 – 2 Div. 5 B
468 Kristallen 2 2000-12-10 3.5 – 4.5 Div. 3 A
467 Rockaden 10 2000-11-19 3 – 2 Div. 5 B
466 Wasa 2 2000-11-19 4.5 – 3.5 Div. 3 A
465 Solna 2000-11-13 2.5 – 9.5 DM:1 A
464 Upsala ASS 3 2000-10-22 5 – 3 Div. 3 A
463 Vällingby/Hässelby 2000-10-09 6 – 6 DM:1 A
462 Rockaden 9 2000-03-26 1.5 – 3.5 Div. 5 B
461 Delectus 2000-03-26 5 – 3 Div. 3 A
460 Wasa 2 2000-03-05 5 – 3 Div. 3 A
459 Roslags-Länna 2000-02-18 7 – 3 Sparbankscupen A
458 Järfälla 2000-02-14 5.5 – 4.5 DM:2 A
457 Haninge 2 2000-02-13 1 – 4 Div. 5 B
456 Södra SASS 2 2000-02-13 3.5 – 4.5 Div. 3 A
455 Rockaden 88B 2000-02-06 5 – 1 JDM:2 J
454 Kristallen 3 2000-02-05 5 – 1 JDM:2 J
453 Gambit 2 2000-02-04 9 – 1 Sparbankscupen A
452 Rockaden 90 2000-01-29 5 – 1 JDM:2 J
451 Kristallen 7 2000-01-23 3 – 2 Div. 5 B
450 Uppsala ASS 2 2000-01-23 4 – 4 Div. 3 A
449 Rockaden 89A 2000-01-16 3 – 3 JDM:2 J
448 Rockaden 89B 2000-01-15 4.5 – 1.5 JDM:2 J
447 Wasa 2 2000-01-10 6.5 – 3.5 DM:2 A
446 Kristallen 6 1999-12-05 0.5 – 4.5 Div. 5 B
445 Hägersten/Nybohov 2 1999-12-05 4.5 – 3.5 Div. 3 A
444 Hägersten/Nybohov 1999-11-22 3.5 – 6.5 DM:2 A
443 Solna 4 1999-11-14 1 – 4 Div. 5 B
442 Södra SASS 3 1999-11-14 6.5 – 1.5 Div. 3 A
441 Stockholms SS 4 1999-10-24 3 – 2 Div. 5 B
440 Gambit 1999-10-24 3 – 5 Div. 3 A
439 Vällingby/Hässelby 2 1999-10-18 3 – 7 DM:2 A
438 Sollentuna 2 1999-09-13 7 – 3 DM:2 A
437 Rockaden 5 1999-05-16 4 – 2 Kadett-SM K
436 Rockaden 7 1999-05-16 4 – 2 Kadett-SM K
435 Rockaden 9 1999-05-16 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
434 Rockaden 8 1999-05-15 3 – 3 Kadett-SM K
433 Farsta 1 1999-05-15 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
432 Linköpings ASS 1999-05-15 4 – 2 Kadett-SM K
431 Schack-08 1999-05-15 1 – 5 Kadett-SM K
430 Gambit 1999-03-21 2.5 – 5.5 Div. 3 A
429 Delectus 1999-02-28 1.5 – 6.5 Div. 3 A
428 Täby 1999-02-22 6 – 4 DM:3 A
427 Rockaden Flickor 1999-02-14 1 – 5 JDM:2 J
426 Rockaden 88A 1999-02-13 4 – 2 JDM:2 J
424 Wasa 2 1999-02-07 4.5 – 3.5 Div. 3 A
425 Stockholms SS 3 1999-02-06 5 – 0 Div. 5 B
423 Botkyrka 1999-01-31 2.5 – 3.5 JDM:2 J
422 Rockaden 88B 1999-01-24 5 – 1 JDM:2 J
421 Rockaden 89 1999-01-23 4.5 – 1.5 JDM:2 J
420 Gambit 1999-01-22 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
419 Rockaden 3 1999-01-18 6 – 4 DM:3 A
418 Sollentuna 3 1999-01-17 4 – 4 Div. 3 A
417 Upplands Väsby 1998-12-06 2 – 3 Div. 5 B
416 Rockaden 4 1998-12-06 1.5 – 6.5 Div. 3 A
415 Jugoslaviska föreningen 1998-11-23 8.5 – 1.5 DM:3 A
414 Kristallen 5 1998-11-08 0.5 – 4.5 Div. 5 B
413 Södra SASS 3 1998-11-08 5 – 3 Div. 3 A
412 Kristallen 2 1998-10-19 5.5 – 4.5 DM:3 A
411 Sollentuna 5 1998-10-18 3 – 2 Div. 5 B
410 Täby 2 1998-10-18 6 – 2 Div. 4 A
409 Haninge 1998-09-14 8 – 2 DM:3 A
408 Virsbo 1998-05-16 1 – 5 Kadett-SM K
407 Rockaden 86B 1998-05-16 2 – 4 Kadett-SM K
406 Rockaden 88 1998-05-16 2 – 4 Kadett-SM K
405 Väddö 1998-03-22 5 – 0 Div. 4 A
404 Södra SASS 2 1998-03-13 5.5 – 2.5 DM:4 A
403 Åkersberga 1998-03-01 2.5 – 2.5 Div. 4 A
402 Faringe 1998-02-12 7 – 3 Sparbankscupen A
401 Gambit 2 1998-02-08 5 – 0 Div. 4 A
400 Rockaden 86B 1998-02-07 2 – 4 JDM:2 J
399 Solna 2 1998-02-02 5 – 3 DM:4 A
398 Kristallen 4 1998-02-01 4.5 – 1.5 JDM:2 J
397 Rockaden 88 1998-01-31 3 – 3 JDM:2 J
396 Kristallen 3 1998-01-25 0 – 6 JDM:2 J
395 Rockaden 87A 1998-01-24 4.5 – 1.5 JDM:2 J
394 Kristallen 5 1998-01-18 1.5 – 3.5 Div. 5 B
393 Faringe 1998-01-18 4 – 1 Div. 4 A
392 Sollentuna 3 1997-12-12 5.5 – 2.5 DM:4 A
391 Hägersten/Nybohov 1997-12-07 2 – 3 Div. 5 B
390 Rockaden 7 1997-12-07 5 – 0 Div. 4 A
389 Stockholms SS 3 1997-11-16 1.5 – 3.5 Div. 5 B
388 Roslagsbro 1997-11-16 2.5 – 2.5 Div. 4 A
387 Pjäsen 1997-11-03 5 – 3 DM:4 A
386 Farsta 3 1997-10-26 2 – 3 Div. 5 B
385 Rånäs 1997-10-26 4.5 – 0.5 Div. 4 A
384 Saltsjöbaden/Kroatien 1997-10-03 5 – 3 DM:4 A
383 Sollentuna 1997-05-25 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
382 Östersund 1997-05-25 5 – 1 Kadett-SM K
381 Kristallen 2 1997-05-25 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
380 Rockaden 87 1997-05-24 3 – 3 Kadett-SM K
379 Rockaden 86A 1997-05-24 0 – 6 Kadett-SM K
378 Rockaden 86B 1997-05-24 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
377 Täby 1997-03-16 3 – 5 Div. 3 A
376 Järfälla 1997-03-03 4.5 – 5.5 DM:3 A
375 Delectus 1997-02-23 4 – 4 Div. 3 A
374 Passanten 2 1997-02-02 3.5 – 4.5 Div. 3 A
373 Pjäsen 1997-01-28 5 – 5 DM:3 A
372 Sollentuna 2 1997-01-19 1 – 7 Div. 3 A
371 Järfälla 1996-12-08 2 – 6 Div. 3 A
370 Delectus 1996-12-02 3.5 – 6.5 DM:3 A
369 Södra SASS 2 1996-11-17 1 – 7 Div. 3 A
368 Täby 1996-10-28 6 – 4 DM:3 A
367 Gambit 1996-10-27 3.5 – 4.5 Div. 3 A
366 Sollentuna 2 1996-09-23 4 – 6 DM:3 A
365 Schack-78 2 1996-03-17 4.5 – 3.5 Div. 3 A
364 Sollentuna 2 1996-02-25 5 – 3 Div. 3 A
363 Stockholms SS 2 1996-02-19 7 – 3 DM:3 A
362 Rockaden 79 1996-02-11 0 – 6 JDM:Elit J
361 Upsala ASS 3 1996-02-04 5 – 3 Div. 3 A
360 Rockaden 76/78 1996-01-28 0.5 – 5.5 JDM:Elit J
359 Kristallen 1 1996-01-21 2 – 4 JDM:Elit J
358 Rockaden 81 1996-01-20 1 – 5 JDM:Elit J
357 Hägersten/Nybohov 1996-01-15 3.5 – 6.5 DM:3 A
356 Täby 2 1996-01-14 4 – 4 Div. 3 A
355 Gambit 1995-12-03 3.5 – 4.5 Div. 3 A
354 Sollentuna 2 1995-11-27 3.5 – 6.5 DM:3 A
353 Järfälla 1995-11-12 3 – 5 Div. 3 A
352 Järfälla 1995-10-23 4.5 – 5.5 DM:3 A
351 Södertälje 1995-10-22 3.5 – 4.5 Div. 3 A
350 Sollentuna 1995-10-14 0 – 6 Svenska cupen A
349 Delectus 1995-10-14 3.5 – 2.5 Svenska cupen A
348 Bollmora 1995-09-18 6 – 4 DM:3 A
347 Upsala ASS 4 1995-03-19 5 – 3 Div. 3 A
346 Bollmora 2 1995-03-12 0 – 5 Div. 5 B
345 Täby 3 1995-03-11 1.5 – 3.5 Div. 5 B
344 Hägersten/Nybohov 1995-02-27 4.5 – 5.5 DM:3 A
343 Wasa 3 1995-02-26 2.5 – 2.5 Div. 5 B
342 Järfälla 1995-02-26 4 – 4 Div. 3 A
341 Hässelby 1995-02-18 3 – 3 JDM:1 J
340 Haninge 1995-02-12 3.5 – 2.5 JDM:1 J
339 Rockaden 82A 1995-02-11 3 – 3 JDM:1 J
338 Kristallen 4 1995-02-05 0.5 – 4.5 Div. 5 B
337 Sollentuna 2 1995-02-05 4 – 4 Div. 3 A
336 Rockaden 3 1995-01-23 3 – 7 DM:3 A
335 Rockaden 80 1995-01-22 4 – 2 JDM:1 J
334 Rockaden 83A 1995-01-21 3 – 3 JDM:1 J
333 Sollentuna 4 1995-01-15 1 – 4 Div. 5 B
332 Pjäsen 1995-01-15 4.5 – 3.5 Div. 3 A
331 Hägersten/Nybohov 2 1994-12-11 3.5 – 1.5 Div. 5 B
330 Rånäs 1994-12-11 5.5 – 2.5 Div. 3 A
329 Täby 1994-12-05 7.5 – 2.5 DM:3 A
328 Gambit 2 1994-11-25 12 – 0 Sparbankscupen A
327 Upplands Väsby 1994-11-13 2 – 3 Div. 5 B
326 Täby 1994-11-13 2 – 6 Div. 3 A
325 Haninge 2 1994-11-12 2 – 3 Div. 5 B
324 Pjäsen 1994-10-31 7 – 3 DM:3 A
323 Passanten 3 1994-10-23 1.5 – 3.5 Div. 5 B
322 Gambit 1994-10-23 0.5 – 7.5 Div. 3 A
321 Järfälla 1994-09-26 3 – 7 DM:3 A
320 Järfälla 1994-03-20 2.5 – 5.5 Div. 3 A
319 Roslags-Länna 1994-03-17 2 – 3 Div. 5 B
318 SK33 Enköping 1994-02-27 5 – 3 Div. 3 A
317 Faringe 1 1994-02-22 4.5 – 0.5 Div. 5 B
316 Vällingby 2 1994-02-18 5 – 3 DM:3 A
315 Kristallen 1994-02-13 3 – 3 JDM:1 J
314 Bollmora 1994-02-12 4 – 2 JDM:1 J
313 Bollmora 1994-02-06 5.5 – 2.5 Div. 3 A
312 Roslagsbro 4 1994-02-02 4 – 1 Div. 5 B
311 Rockaden R1 1994-01-30 5 – 1 JDM:1 J
310 Roslagsbro 1994-01-28 5 – 7 Sparbankscupen A
309 Järfälla 1994-01-27 0.5 – 7.5 DM:3 A
308 Rockaden 81 1994-01-23 4 – 2 JDM:1 J
307 Rockaden 78 1994-01-22 2.5 – 3.5 JDM:1 J
306 Väddö/Roslags-Länna 1994-01-19 10 – 2 Sparbankscupen A
305 Solna 3 1994-01-16 3.5 – 4.5 Div. 3 A
304 Norrtälje 1994-01-13 2.5 – 2.5 Div. 5 B
303 Gambit 2 1993-12-10 3 – 2 Div. 5 B
302 Farsta 3 1993-12-08 6.5 – 1.5 DM:3 A
301 Farsta 2 1993-12-05 3.5 – 4.5 Div. 3 A
300 Roslagsbro 2 1993-12-02 2 – 3 Div. 5 B
299 Rånäs 2 1993-11-24 2.5 – 2.5 Div. 5 B
298 Haninge 1993-11-14 2.5 – 5.5 Div. 3 A
297 Roslagsbro 3 1993-11-11 2 – 3 Div. 5 B
296 Husby 1993-11-09 5 – 3 DM:3 A
295 Faringe 2 1993-11-02 3.5 – 1.5 Div. 5 B
294 Västerås ÖSK 2 1993-10-24 5.5 – 2.5 Div. 3 A
293 Jugoslaviska SK 1993-10-11 5 – 3 DM:3 A
292 Kristallen 3 1993-05-09 5 – 1 Kadett-SM K
291 Schack-08 1993-05-09 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
290 Fagervik 1993-05-09 2 – 4 Kadett-SM K
289 Västerås ÖSK 1993-05-08 2.5 – 3.5 Kadett-SM K
288 Kristallen 2 1993-05-08 5 – 1 Kadett-SM K
287 Kristallen 1 1993-05-08 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
286 Rockaden 5 1993-05-08 2 – 4 Kadett-SM K
285 Väddö 1993-03-14 2 – 3 Div. 4 B
284 Danderyd 1993-03-14 3.5 – 1.5 Div. 4 A
283 Vallentuna 1 1993-02-28 0.5 – 4.5 Div. 4 B
282 Vallentuna 2 1993-02-28 4.5 – 0.5 Div. 4 A
281 Pjäsen 2 1993-02-19 4.5 – 3.5 DM:3 A
280 Rockaden 81 1993-02-14 2.5 – 3.5 JDM:2 J
279 Rockaden Flickor 1993-02-13 3.5 – 2.5 JDM:2 J
278 Danderyd 1993-02-07 2 – 3 Div. 4 B
277 Järfälla 2 1993-02-07 4 – 1 Div. 4 A
276 Kristallen 2 1993-01-30 4 – 2 JDM:2 J
275 Vällingby 1993-01-25 4 – 2 JDM:2 J
274 Bollmora 2 1993-01-23 4 – 2 JDM:2 J
273 Roslagsbro 1993-01-22 4.5 – 7.5 Sparbankscupen A
272 Faringe 1993-01-17 5 – 0 Div. 4 B
271 Roslagsbro 1993-01-17 4 – 1 Div. 4 A
270 Järfälla 2 1992-12-06 0.5 – 4.5 Div. 4 B
269 Delectus 2 1992-12-06 5 – 0 Div. 4 A
268 Sollentuna 2 1992-11-25 3 – 5 DM:3 A
267 Roslagsbro 1992-11-15 2 – 3 Div. 4 B
266 Väddö 1992-11-15 4 – 1 Div. 4 A
265 Stockholms SS 2 1992-11-03 3.5 – 4.5 DM:3 A
264 Delectus 2 1992-10-24 1.5 – 3.5 Div. 4 B
263 Faringe 1992-10-24 4 – 1 Div. 4 A
262 Hägersten 2 1992-10-05 3.5 – 4.5 DM:3 A
261 Rockaden 7 1992-05-17 4 – 2 Kadett-SM K
260 Rockaden 6 1992-05-17 2 – 4 Kadett-SM K
259 Västerås ÖSK 2 1992-05-17 2 – 4 Kadett-SM K
258 Kristallen 2 1992-05-16 4.5 – 1.5 Kadett-SM K
257 Fagersta 1992-05-16 3.5 – 2.5 Kadett-SM K
256 Rockaden Flickor 1992-05-16 2 – 4 Kadett-SM K
255 Rockaden 2 1992-05-16 0 – 6 Kadett-SM K
254 Rockaden 3 1992-05-07 2.5 – 5.5 DM:3 A
253 Uppsala ASS 4 1992-03-15 2.5 – 5.5 Div. 3 A
252 Rånäs 3 1992-03-13 4 – 1 Div. 5 B
251 Uppsala ASS 3 1992-02-23 2.5 – 5.5 Div. 3 A
250 Roslagsbro 4 1992-02-21 2 – 3 Div. 5 B
249 Kristallen 2 1992-02-15 4 – 2 JDM:2 J
248 Sollentuna 2 1992-02-12 6 – 2 DM:3 A
247 Rockaden 78 1992-02-08 2.5 – 3.5 JDM:2 J
246 Sollentuna 1992-02-02 4 – 4 Div. 3 A
245 Delectus 1992-02-01 4.5 – 1.5 JDM:2 J
244 Häverödal 1992-01-29 1 – 4 Div. 5 B
243 Bollmora 2 1992-01-26 2.5 – 3.5 JDM:2 J
242 Rockaden Flickor 1992-01-25 2 – 4 JDM:2 J
241 Täby 2 1992-01-21 5.5 – 2.5 DM:3 A
240 Järfälla 1992-01-12 3.5 – 4.5 Div. 3 A
239 Rånäs 2 1992-01-10 3.5 – 1.5 Div. 5 B
238 Gambit 2 1991-12-20 2.5 – 2.5 Div. 5 B
237 Gambit 1991-12-08 5.5 – 2.5 Div. 3 A
236 Väddö 2 1991-12-02 4 – 1 Div. 5 B
235 Danderyd 1991-11-25 6.5 – 1.5 DM:3 A
234 Täby 1991-11-17 3 – 5 Div. 3 A
233 Norrtälje 1991-11-15 3 – 2 Div. 5 B
232 Nynäshamn 1991-11-07 5 – 3 DM:3 A
231 Uppsala ASS 5 1991-10-27 5 – 3 Div. 3 A
230 Uppsala ASS 1991-05-19 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
229 Rockaden 4 1991-05-19 0 – 6 Kadett-SM K
228 Västerås ASK 1991-05-19 1.5 – 4.5 Kadett-SM K
227 Rockaden 6 1991-05-18 5 – 1 Kadett-SM K
226 Västerås Östra 1991-05-18 2 – 4 Kadett-SM K
225 Fagersta 1991-05-18 4 – 2 Kadett-SM K
224 Rockaden 1 1991-05-18 0 – 6 Kadett-SM K
223 Södra/SASS 3 1991-04-21 5 – 3 DM:5 A
222 Sumarice 1991-03-10 2 – 6 DM:5 A
221 Hässelby 1991-02-24 1.5 – 6.5 Div. 3 A
220 Roslags-Länna 1991-02-21 1 – 7 Div. 5 B
219 Stockholms SS 1991-02-16 1.5 – 4.5 JDM:3 J
218 Rockaden Flickor 1991-02-09 0 – 6 JDM:3 J
217 Nyköping 1991-02-03 3.5 – 4.5 Div. 3 A
216 Faringe 1991-02-01 1 – 5 Div. 5 B
215 Delectus 1991-01-26 4.5 – 1.5 JDM:3 J
214 Vällingby 3 1991-01-23 6 – 2 DM:5 A
213 Rockaden -78 1991-01-20 3.5 – 2.5 JDM:3 J
212 Rockaden -79 1991-01-19 0 – 6 JDM:3 J
211 Täby 1991-01-13 2.5 – 5.5 Div. 3 A
210 Delectus 1990-12-09 3 – 5 Div. 3 A
209 Rånäs 2 1990-12-06 5 – 3 Div. 5 B
208 Rockaden 5 1990-11-26 5.5 – 2.5 DM:5 A
207 Gambit 2 1990-11-23 4 – 3 Div. 5 B
206 Schack-78 1990-11-11 4.5 – 3.5 Div. 3 A
205 Väddö 1990-11-07 2.5 – 5.5 Div. 5 B
204 Sollentuna 1990-10-28 4 – 4 Div. 3 A
203 Roslagsbro 2 1990-10-25 2.5 – 5.5 Div. 5 B
202 Järfälla 1990-10-17 6.5 – 1.5 DM:5 A
201 Solna 2 1990-10-07 4 – 4 Div. 3 A
200 SJ IK Hagalund 1990-04-02 4.5 – 2.5 DM:3 A
199 Wasa 4 1990-02-28 6 – 2 DM:3 A
198 Gambit 1990-02-25 6 – 2 Div. 4 A
197 Bro 1990-02-10 2.5 – 3.5 JDM:4 J
196 Danderyd 1990-02-08 5 – 3 DM:3 A
195 SK 46 Löparen 1990-02-04 7.5 – 0.5 Div. 4 A
194 Danderyd 1990-02-03 2.5 – 3.5 JDM:4 J
193 Nacka 2 1990-01-27 3 – 2 JDM:4 J
192 Rockaden 8 1990-01-21 4 – 2 JDM:4 J
191 Sollentuna 2 1990-01-20 2 – 4 JDM:4 J
190 Kristallen 2 1990-01-14 2.5 – 5.5 Div. 4 A
189 Sollentuna 1989-12-10 5.5 – 2.5 Div. 4 A
188 Vällingby 3 1989-12-06 5 – 3 DM:3 A
187 Uppsala ASS IV 1989-11-19 4.5 – 3.5 Div. 4 A
186 Sollentuna 1989-11-15 2.5 – 5.5 DM:3 A
185 Heby 1989-10-29 7 – 1 Div. 4 A
184 Wattholma 1989-10-08 6.5 – 1.5 Div. 4 A
183 Solna 3 1989-04-20 2 – 6 DM:3 A
182 Västerås ASK 2 1989-02-26 3 – 5 Div. 3 A
181 SK27 Hägersten 1989-02-17 5 – 3 DM:3 A
180 SK78 Uppsala 1989-02-05 3 – 5 Div. 3 A
179 Vällingby 3 1989-01-23 5.5 – 2.5 DM:3 A
178 Solna 2 1989-01-15 3.5 – 4.5 Div. 3 A
177 Passanten 2 1988-12-11 3.5 – 4.5 Div. 3 A
176 SJ IK Hagalund 1988-12-05 3.5 – 4.5 DM:3 A
175 Västerås ÖSK 1988-11-20 2 – 6 Div. 3 A
174 Danderyd 1988-11-14 5 – 3 DM:3 A
173 Jakobsberg 1988-10-30 1 – 7 Div. 3 A
172 Täby 1988-10-09 4.5 – 3.5 Div. 3 A
171 SK33 Enköping 1988-03-20 6 – 2 Div. 4 A
170 Wasa 4 1988-03-10 6.5 – 1.5 DM:4 A
169 Rånäs 1988-02-28 5 – 3 Div. 4 A
168 Jakobsberg 2 1988-02-11 5 – 3 DM:4 A
167 Roslagsbro 1988-02-07 7 – 1 Div. 4 A
166 Pjäsen 2 1988-01-21 7.5 – 0.5 DM:4 A
165 Sollentuna 1988-01-17 3.5 – 4.5 Div. 4 A
164 Uppsala ASS 3 1987-12-06 4.5 – 3.5 Div. 4 A
163 Rockaden 5 1987-12-03 4 – 4 DM:4 A
162 Sollentuna 2 1987-11-15 4.5 – 3.5 Div. 4 A
161 Solna 4 1987-11-01 5.5 – 2.5 DM:4 A
160 Gambit 1987-10-25 6 – 2 Div. 4 A
159 Gambit 1987-03-22 2 – 6 Div. 4 A
158 Bålsta 1987-03-01 8 – 0 Div. 4 A
157 Sollentuna 1987-02-08 4.5 – 3.5 Div. 4 A
156 Rånäs 1987-01-18 5 – 3 Div. 4 A
155 Roslagsbro 1986-12-07 4.5 – 3.5 Div. 4 A
154 Täby 1986-11-16 3.5 – 4.5 Div. 4 A
153 Uppsala ASS 3 1986-10-19 3 – 5 Div. 4 A
152 Delectus 1986-03-02 2.5 – 5.5 Div. 4 A
151 Täby 2 1986-02-09 4.5 – 3.5 Div. 4 A
150 Nacka 1986-02-01 4.5 – 1.5 JDM:2 J
149 Kallhäll 1986-01-25 2 – 4 JDM:2 J
148 Rånäs 1986-01-19 4.5 – 3.5 Div. 4 A
147 Roslagsbro 1985-12-08 6 – 2 Div. 4 A
146 Gambit 1985-11-17 5.5 – 2.5 Div. 4 A
145 Hallunda 5 1984-12-16 6 – 0 JDM:3 J
144 Husby 1984-11-24 4 – 2 JDM:3 J
143 Kallhäll 3 1984-11-11 6 – 0 JDM:3 J
142 SASS 1984-10-28 5.5 – 0.5 JDM:3 J
141 Rockaden 4 1984-10-07 6 – 0 JDM:3 J
140 Solna 2 1984-04-08 3 – 3 JDM:2 J
139 Hägersten 1984-04-07 5 – 1 JDM:2 J
138 Kallhäll 3 1984-03-18 4 – 2 JDM:2 J
137 Wasa 2 1984-02-19 1 – 5 JDM:2 J
136 Nacka 1984-02-05 2 – 4 JDM:2 J
135 Adolf Fredrik 1983-04-24 5.5 – 0.5 JDM:2 J
134 Vårberg 1983-04-10 2.5 – 3.5 JDM:2 J
133 Sollentuna 1983-02-20 1.5 – 4.5 JDM:2 J
132 Danderyd 1983-01-30 6 – 0 JDM:2 J
131 Solna 1982-05-02 2.5 – 3.5 JDM:2 J
130 Passanten 2 1982-04-25 0 – 6 JDM:2 J
129 Delectus 1982-03-28 0 – 6 JDM:2 J
128 Sollentuna 1982-03-26 4 – 6 Norrserien A
127 Husby 1982-03-21 1 – 7 Div. 4 A
126 Husby 1982-03-17 2 – 8 Norrserien A
125 Gambit 1982-02-28 3.5 – 4.5 Div. 4 A
124 Sollentuna 1982-02-21 0 – 6 JDM:2 J
123 Uppsala ASS 4 1982-02-07 4 – 4 Div. 4 A
122 Kallhäll 1982-02-05 1.5 – 8.5 Norrserien A
121 Nacka 1982-01-31 1 – 5 JDM:2 J
120 Roslagsbro 1982-01-17 2 – 6 Div. 4 A
119 Hässelby 1981-12-16 4 – 6 Norrserien A
118 Rånäs 2 1981-12-06 4.5 – 3.5 Div. 4 A
117 Vällingby 1981-11-20 2.5 – 7.5 Norrserien A
116 Rånäs 1981-11-15 2 – 6 Div. 4 A
115 Rånäs 1981-11-06 2.5 – 7.5 Sparbankscupen A
114 Uppsala ASK 2 1981-10-18 2 – 6 Div. 4 A
113 Kallhäll 1981-04-05 2 – 8 Norrserien A
112 Kallhäll 5 1981-03-29 4.5 – 1.5 JDM:2 J
111 Solna 1981-03-22 4 – 2 JDM:2 J
110 Vällingby 1981-03-20 2 – 8 Norrserien A
109 Husby 1981-03-12 3 – 9 DM:3 A
108 Kristallen 1981-03-08 3 – 3 JDM:2 J
107 Södertälje 1981-02-10 3 – 9 DM:3 A
106 Danderyd 1981-02-08 2.5 – 3.5 JDM:2 J
105 Hässelby 1981-01-28 1 – 9 Norrserien A
104 Rockaden 2 1981-01-25 2 – 4 JDM:2 J
103 Adolf Fredrik 1981-01-23 5.5 – 6.5 DM:3 A
102 Åkersberga 1981-01-16 1 – 9 Sparbankscupen A
101 Husby 1980-11-26 2.5 – 7.5 Norrserien A
100 Rockaden 4 1980-11-12 1.5 – 10.5 DM:3 A
99 Jakobsberg 1980-10-22 3 – 7 Norrserien A
98 Rånäs 1980-10-10 5 – 5 Sparbankscupen A
97 Pjäsen 2 1980-10-09 4.5 – 7.5 DM:3 A
96 Uppsala ASS 3 1980-03-16 2.5 – 5.5 Div. 4 A
95 Kallhäll 5 1980-03-09 6 – 0 JDM:3 J
94 Haninge 2 1980-03-02 4 – 2 JDM:3 J
93 Husby 1980-02-24 3.5 – 4.5 Div. 4 A
92 Nacka 2 1980-02-10 4 – 2 JDM:3 J
91 Vällingby 3 1980-02-05 4 – 8 DM:3 A
90 Rånäs 1980-02-03 3.5 – 4.5 Div. 4 A
89 Bollmora 2 1980-01-27 6 – 0 JDM:3 J
88 Alliansen 1980-01-22 3.5 – 8.5 DM:3 A
87 Vällingby 4 1980-01-20 5 – 1 JDM:3 J
86 Häverödal 1980-01-13 4.5 – 3.5 Div. 4 A
85 Gambit 1979-12-09 2.5 – 5.5 Div. 4 A
84 Hässelby 1979-12-06 1.5 – 10.5 DM:3 A
83 Södra 2 1979-11-20 3 – 9 DM:3 A
82 SK78 Uppsala 2 1979-11-18 1 – 7 Div. 4 A
81 Rånäs 2 1979-11-09 4.5 – 5.5 Sparbankscupen A
80 Roslagsbro 1979-10-28 4.5 – 3.5 Div. 4 A
79 Åkersberga 1979-10-08 7.5 – 4.5 DM:3 A
78 Vaxholm 1979-04-06 9 – 1 DM:4 A
77 Roslagsbro 1979-03-18 6.5 – 1.5 Div. 4 A
76 Åkersberga 1979-03-08 1 – 8 DM:4 A
75 Rånäs 1979-02-25 3.5 – 4.5 Div. 4 A
74 Hässelby 1979-02-04 3 – 5 Div. 4 A
73 Häverödal 1979-01-26 3.5 – 6.5 Sparbankscupen A
72 Adolf Fredrik 1979-01-25 7 – 3 DM:4 A
71 Nacka 2 1979-01-14 4.5 – 3.5 Div. 4 A
70 Nacka 1 1978-12-03 0.5 – 7.5 Div. 4 A
69 Kristallen 3 1978-11-22 3 – 7 DM:4 A
68 Kallhäll 1978-11-12 5 – 3 Div. 4 A
67 Gambit 1978-10-22 4 – 4 Div. 4 A
66 Pjäsen 2 1978-10-17 4.5 – 5.5 DM:4 A
65 Gambit 3 1978-03-03 3.5 – 2.5 Div. 6 B
64 Solna 3 1978-02-26 5 – 3 Div. 4 A
63 Danderyd 1978-02-05 1.5 – 6.5 Div. 4 A
62 Össeby 1978-01-27 4 – 2 Div. 6 B
61 Roslagsbro 3 1978-01-20 2 – 4 Div. 6 B
60 Nacka 2 1978-01-15 4 – 4 Div. 4 A
59 Gambit 3 1977-12-09 5 – 1 Div. 6 B
58 Roslagsbro 1977-11-27 3.5 – 4.5 Div. 4 A
57 Össeby 1977-11-25 2 – 4 Div. 6 B
56 Syninge 1977-11-18 4 – 8 Sparbankscupen A
55 Uppsala ASS 3 1977-11-13 3 – 5 Div. 4 A
54 Roslagsbro 3 1977-11-11 2.5 – 3.5 Div. 6 B
53 Rånäs 1977-10-30 4 – 4 Div. 4 A
52 Häverödal 1977-10-16 5 – 3 Div. 4 A
51 Rånäs 1977-03-20 4.5 – 3.5 Div. 4 A
50 Gambit 2 1977-02-27 5.5 – 2.5 Div. 4 A
49 Roslags-Länna 1977-02-25 1.5 – 4.5 Div. 6 B
48 Roslagsbro 1977-02-06 4 – 4 Div. 4 A
47 Roslagsbro 3 1977-02-04 3.5 – 2.5 Div. 6 B
46 Danderyd 1977-01-16 3.5 – 4.5 Div. 4 A
45 Össeby 1977-01-14 3.5 – 2.5 Div. 6 B
44 Roslags-Länna 1976-12-17 2 – 4 Div. 6 B
43 Gambit 1976-12-10 5 – 7 Sparbankscupen A
42 Gambit 1976-12-05 3.5 – 4.5 Div. 4 A
41 Roslagsbro 3 1976-12-03 2 – 4 Div. 6 B
40 Norrtälje/Roslags-Länna 1976-11-26 7.5 – 4.5 Sparbankscupen A
39 Kallhäll 1976-11-14 3 – 5 Div. 4 A
38 Össeby 1976-11-12 3.5 – 2.5 Div. 6 B
37 Vällingby 3 1976-10-17 2 – 6 Div. 4 A
36 Roslagsbro 4 1976-04-02 2.5 – 3.5 Div. 6 B
35 Roslagsbro 3 1976-03-19 3 – 3 Div. 6 B
34 Rånäs 3 1976-02-27 4.5 – 1.5 Div. 6 B
33 Roslagsbro 1976-02-08 6 – 2 Div. 4 A
32 Faringe 2 1976-02-03 4 – 2 Div. 6 B
31 Värmlands Nation 1976-01-18 4.5 – 3.5 Div. 4 A
30 Roslags-Länna 1976-01-16 5.5 – 0.5 Div. 6 B
29 Roslagsbro 1975-12-19 4.5 – 5.5 Sparbankscupen A
28 Väddö 1975-12-05 6.5 – 1.5 Sparbankscupen A
27 Uppsala ASS 3 1975-11-30 2 – 6 Div. 4 A
26 Össeby 1975-11-28 2 – 4 Div. 6 B
25 SK33 Enköping 1975-11-16 3 – 5 Div. 4 A
24 Gambit 3 1975-11-14 1.5 – 4.5 Div. 6 B
23 Rånäs 1975-10-19 2.5 – 5.5 Div. 4 A
22 Roslagsbro 2 1975-03-07 4.5 – 3.5 Div. 5 A
21 Syninge 1975-02-14 7.5 – 0.5 Div. 5 A
20 Rånäs 2 1975-01-24 5.5 – 2.5 Div. 5 A
19 Rånäs 1975-01-10 3 – 5 Div. 5 A
18 Väddö 1974-12-10 5 – 3 Div. 5 A
17 Faringe 1974-11-22 6 – 2 Div. 5 A
16 Gambit 1974-11-08 1 – 6 Sparbankscupen A
15 Gambit 2 1974-10-25 3.5 – 4.5 Div. 5 A
14 Roslagsbro 3 1974-03-08 5 – 3 Div. 6 A
13 Össeby 1974-02-15 4.5 – 3.5 Div. 6 A
12 Estuna 1974-01-25 6 – 2 Div. 6 A
11 Gambit 3 1974-01-11 4 – 4 Div. 6 A
10 Rånäs 3 1973-12-07 3.5 – 4.5 Div. 6 A
9 Rånäs 1973-11-23 0 – 6 Sparbankscupen A
8 Rånäs 2 1973-11-16 4 – 4 Div. 6 A
7 Faringe 2 1973-10-30 4.5 – 3.5 Div. 6 A
6 Gambit 3 1973-01-19 1 – 5 Div. 6 A
5 Roslagsbro 3 1973-01-12 1.5 – 4.5 Div. 6 A
4 Roslagsbro 4 1972-12-15 5 – 1 Div. 6 A
3 Estuna 1972-12-05 1.5 – 4.5 Div. 6 A
2 Gambit 1972-11-25 0.5 – 5.5 Sparbankscupen A
1 Rånäs 3 1972-11-17 2.5 – 3.5 Div. 6 A

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *